Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Badziak

METYLOFENIDAT (Concerta, Medikinet, Ritalin)

Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

47 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy metylofenidat pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

• Tak
      41
    • Nie
      9
    • Zaszkodził
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ja biorę od niedawna i już taka dawka wyraźnie na mnie działa. Ja robię przerwy, przynajmniej dwa dni w tygodniu, na razie tolerancji nie zauważyłem ale przyjmuje ten lek dopiero od pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.08.2019 o 06:00, NoMoreDepression napisał:

To jest raczej dawka dla dzieci na adhd, 5mg cr to jak 2,5 mg ir więc raczej nic specjalnego się po tym nie odczuje, jeśli w ogóle cokolwiek. Ja zaczynałem od dawki 20mg cr i to było wyraźnie odczuwalne, zarówno koncentracja jak i stymulacja. Ostatnio szukałem coś o modafinilu i z tego co ludzie piszą wygląda to raczej na odwrót, niż napisałaś - że modafinil to taka mniej ciekawa wersja z pustą stymulacją.

A więc pojawiam się po kolejnych nieudanych próbach z MPH, próbowałam większych dawek w różnych kombinacjach, 10, 15, 20 i 25 zarówno cr jak i ir i efekt jest ten sam. 

Właśnie na większych dawkach Medikinetu nadal dopada mnie zamulenie z tym, że dochodzi wtedy większe-ale niezbyt duże pobudzenie. Więc dziwi mnie, że tak opisują na innych forach  Modafinil, bo ja na nim funkcjonuje rewelacyjnie, natomiast właśnie przy wyższych dawkach MPH odczuwam pustą stymulację z jednoczesnym zamuleniem. Na codzień zmagam się z brain fogiem a po Medikinecie mam wrażenie, że się nasila 😕W trakcie testowania jedynie pomagał na napady senności, może i nie spałam fizycznie, ale psychicznie już tak. Nie wiem, chyba ten lek nie jest dla mnie ale szczerze mówiąc jestem mocno zaskoczona, ponieważ każdy jego działanie opisuje tu odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Martina100 napisał:

Nie wiem, chyba ten lek nie jest dla mnie ale szczerze mówiąc jestem mocno zaskoczona, ponieważ każdy jego działanie opisuje tu odwrotnie.

Martina 100  a miksowałaś medikinet z jakimiś  innymi dopaminergikami czy zawsze na czysto , solo ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

Martina 100  a miksowałaś medikinet z jakimiś  innymi dopaminergikami czy zawsze na czysto , solo ?

Próbowałam zmiksować z Amantixem ale nic to nie dało 🤷🏼‍♀️ 

Przyjmuję za to regularnie od 7 lat Seronil 20mg ale to raczej nie powinno mieć wpływu na działanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka (-;

Martina 100 

a badałaś sobie stan hormonów ( głębiej )?

,,,lecim 

potem Candidoza 

następnie za duzo kofeiny , lub jej zupełny brak

powaznemu nauużywaniu śmieciowego żarciia , objadania się szcaególnie na noc 

słaba zdolnośc do wzięcia życia w swoje ręce , brak isił etc,,

Jest kilka sposobó, zawsze móżna spróbować , na pewno nie zaszkodzi .

Ostatnio duzo zainwestowałem w sule Alter meddica Cytryniec chiński , święta bazylia , Gojnik , Hericum .

Będziem  testować ,,,

Pozdrawiam/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi