Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proszę poradźcie mi coś


mahalo

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałabym tylko prosić amina żeby na razie nie usuwał tego tematu.Postanowiłam utworzyć oddzielny temat zeby jak najwiecej osób zauważyło z góry dziekuje i przepraszam.

Witam forumowiczów chociaż wolałabym witać sie z wami w lepszym humorze

Nie oczekuje ze ktos mi przez internet pomoze ale od trzech dni dzieje sie ze mna cos dziwnego i chce to z siebie wyrzucic.

 

Od zawsze mialam jakies dziwaczne natrectwa typu mycie rak iles razy, czy sprawdzanie czy drzwi sa zamkniete po razy n-ty. jakies trzy miesiace temu doszly dosc silne bole glowy przy czytaniu. Zaczelam sie zamrartwiac. Ale teraz pojawilo sie cos gorszego i wiem ze wezmiecie mnie za debilke no ale ... Podejrzewam ze nikt czegos takiego nie mial. Otóz zawsze duzo spalam .potrafilam zasnac nawet nie bedac zmeczona. nie wazne jak duzy mialam stres ze snem nie bylo problemu. Pare dni temu zaczelam sie zastanawiac co tam naprawde widac po zamknieciu oczu. I teraz CAŁY CZAS sie na tym skupiam. Ciagle próbuje patrzec w ta czarna dziure .Skupiam sie na tym co sie dzieje pod moimi powiekami a przeciez tego sie nie da zobaczyc. Nie moge skupic sie na niczym innym. Zaczynam sie denerwowac, płacze, serce zaczyna mi kolatac. Czuje takie napiecie w głowie ze nie moge spokojnie zamnkac oczu bo zaczynaja mi drgac powieki i musze po jakims czasie je otworzyc. To moze brzmiec dziwnie ale jest dla mnie katorgą. Nie pamietam juz jak wyzerowywałam mysli przed snem. Nie wiem jak dawałam rade spokojnie zasnac. W ciagu oststnich 3 nocy spalam moze 12 godzin. Nie wiem co robic. Neurolog zapisal mi Pramolan 50 mg . biore od wczoraj . Nie wiem co ze soba zrobic. Jestem niewyobrazalnie przygnebiona i zestresowana. Boli mnie glowa i kąciki oczu.

Jak moge sie wyciszyc? Do jakiego specjality isc?

Anita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×