Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Czerwone i czarne Stendhala (może ktoś już wspominał o tym). To jeszcze czytałem za czasów liceum, i na lekcji historii profesor spojrzał na nią, lężącą na ławce i pochwalił mnie. Teraz czytam na telefonie, w .pdf Fight club, wydaje się chaotycznie napisany w porównaniu do filmu. Albo czytanie z telefonu jest chaotyczne :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osho ,,Miłość wolność samotność,,

cytat wyrwany z książki po otwarciu na chybił trafił ,,Jeśli robisz coś jedynie połowicznie, trwa to dłużej,,

 

Magda Umer i Andrzej Poniedzielski ,,Jak trwoga to do bloga,,

i cytat wyrwany z książki po otwarciu na chybił trafił ,,życzę Ci szczęścia chociaż go nie ma,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam "Drogę" McCarthy'ego po raz milionowy i "Malarz świata ułudy" tym razem po raz pierwszy. O pierwszej z tych książek już chyba kiedyś pisałam bo wracam do niej nieustannie (właściwie do McCarthy'ego w ogóle) A drugą polecam bardzo bardzo. Do tej pory Ishiguro czytałam chyba tylko "Nie opuszczaj mnie", ale widzę, że mam sporo do nadrobienia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przeczytałam''Charlie'' - Stephen Chrobsky - dobra.

a dzisiaj dokończyłam ''Kim byłbym bez Ciebie'' - Guillaume Musso - bardzo mi sie podobała. Szybko sie czyta bo wciąga i sa duże litery.

a teraz zaczełam ''Pamięć doskonała'' - Scott Bakker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×