Skocz do zawartości
Nerwica.com

Książki, książki..i książeczki.


meskalina

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, ta książka akurat bez Myrona, ale póki co mam wrażenie jakby napisał ją inny autor. Zobaczę jakie będzie zakończenie, ale na razie same tortury przy czytaniu. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, haha, spoko, ja też nie mam pamięci do takich rzeczy. :mrgreen:

O ile książka leży u mnie na półce to wiem jaki ma tytuł, jak oddam do biblioteki to już jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Ronja, córka zbójnika Astrid Lindgren, którą zakupiłam sobie jakieś pół roku temu, ale nie miałam czasu przeczytać z powodu lektur na studia. :lol::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam czytać Sześć lat później Cobena i nie mogę przez tą książkę przebrnąć. Zdecydowanie zbyt słaba powieść jak na tego autora.

 

Aż dziwne bo lubiłem jego książki a zwłaszcza "Nie mów nikomu" .[/quote

Bardzo dobre to też Niewinny i Zaginiona.Mimo,że bez Myrona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam "Kruchą i Bestię" Natalii Wietek. Książka jest nieco przerażająca, bo dotyczy Bestii, z którymi zmagają się ludzie. Bestii depresji, anoreksji, jakiś lęków. Całkiem niezła, nie chcę spoilerować, ale zakończenie pozostawia przyjemne uczucie. I jeszcze w środku jest płyta z piosenką, przecudowną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

George Carlin "Napalm i żelki". Czy najgenialniejszy komik wszechczasów potrzebuje jakiejkolwiek rekomendacji? Nie. Dam więc tylko linka do kilku fragmentów książki, gdyby ktoś przypadkiem o George'u nie słyszał: http://booklips.pl/czytelnia/fragmenty-ksiazek/co-mysli-o-ekologii-george-carlin-przeczytaj-fragment-jego-ksiazki-napalm-i-zelki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni, który umrze Tess Gerittsen - słaba książka jak na tą autorkę.

W kleszczach lęku Henry Jamesa wypożyczyłam ze względu na to, że jest to powieść o duchach. Miałam nadzieję na jakiś dreszczyk emocji, ale wiało nudą od pierwszej do ostatniej strony.

Teraz czytam Zło konieczne Alexa Kavy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni, który umrze Tess Gerittsen - słaba książka jak na tą autorkę.

W kleszczach lęku Henry Jamesa wypożyczyłam ze względu na to, że jest to powieść o duchach. Miałam nadzieję na jakiś dreszczyk emocji, ale wiało nudą od pierwszej do ostatniej strony.

Teraz czytam Zło konieczne Alexa Kavy.

Ostatni Który Umrze mam w domu,a czytałem ostatnio dobrą,optymistyczną polską książkę.Ewelina Kłoda Niezapominajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Thing ostatnio przeczytałem, jest świetna, lepsza od ostatecznej wersji w filmie, Foster w wyższej formie niż przy Obcym imho.

Coś mi zaczęło "śmierdzieć" przy tej kombinacji nazwisk i tytułów, bowiem kołatało mi się że książkowe "The Thing" ani nie nazywało się "The Thing" tylko "Who Goes There" a autorem był John Campbell ;)

 

Ja kończę "Misery" Kinga, po raz pierwszy w oryginale, znakomita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bastion" Stephena Kinga dziś dokończyłem,dobre,bardzo dobre dzieło,może nie do końca to czego się spodziewałem/oczekiwałem...ale jednak,bardzo wysoki i zadowalający level lektury - 9,5/10

Zbieram się do tego od lat, dosłownie :D Dobrze wiedzieć że jak zacznę to się nie zawiodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, zależy czego oczekujesz,moje wymagania też nie są aż tak kosmiczne (ale nawet najbardziej grumpy cat czytelników winno zadowolić to dzieło)

Rada ode mnie - poczekaj do 11 sierpnia (Albatros ma wznowić wydanie),bez tego książka jest cholernie trudno dostępna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King tworzy książkę za książką jakby pracował w fabryce. każda z nich to w miarę przyjemne i niewymagające czytadło. ja czytałem chyba większość powieści i zbiorów opowiadań które wyszły spod jego ręki i wszystkie były ok. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×