Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zakaz udzielania sie na forum


Anna R.

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałam właśnie poniższy zakaz:

 

W imieniu Administratorów i Moderatorek naszego forum, proszę o NIEUDZIELANIE SIĘ, NIE PISANIE POSTÓW ANI NIE ODPOWIADANIE NA POWYŻSZE W OBYDWÓCH DZIAŁACH DOTYCZĄCYCH LEKÓW. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.

Pozdrawiam.

 

i chociaż mi przykro nie mogę oficjalnie nikomu potrzebującemu pomocy jej ofiarować. Jeśli ktoś mimo to pragnie wymienić się doświadczeniami, proszę pisać na priv.

Jakbym oględnie się nie wypowiadała jestem tu wyraźnie dyskryminowana, wiec nie zamierzam dalej walczyć z wiatrakami.

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika, nie mogę wysłać priva połowie forum,a takie poinformowanie dotrze do wszystkich zainteresowanych

 

Nigdzie nie twierdziłam, ze jestem psychiatrą . Chorych leczą lekarze, a nie internet. I jest to dla wszystkich oczywiste.

Zresztą o czym tu dyskutować, najwyraźniej nie pasuję do waszego wizerunku forum i przecież macie prawo mnie z niego wykluczyć poprzez zabanowanie. Nie mam dwudziestu lat i nie zamierzam się bawić w ciuciubabkę. Pisałam tutaj, bo wydawało mi się, ze mam coś do powiedzenia.

Wy uważacie, ze szkodzę ludziom, ja ze pomagam. Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że posty Anny R., niczym specjalnie nie odbiegają od reszty osób biorących leki. Większość to psychiatrzy amatorzy, albo kompletni laicy w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie chciałabym się wypowiadać w tej konkretnej sytuacji bo jej totalnie nie znam i nie wiem o co chodzi, ale chciałam tylko napisać że mi posty Anny kiedyś bardzo pomogły i naprowadziły na dobry tok myślenia w leczeniu, za co jestem jej wdzięczna. Nie uważam aby jej posty czymś się wyróżniały, bo każdy tam dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami, w zasadzie to każdego można posądzić że daje rady jak lekarz- w każdym temacie tak jest. Mi osobiście doświadczenie Anny pomogło, ale to tylko moje zdanie i może tak na boku tematu bo w tym temacie nic nie wiem i nic nie piszę.

 

Pozdrawiam- i Annę i zarząd forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale w moim ostatnich postach aż kipi od stwierdzeń: poradź się lekarza, skonsultuj się z lekarzem, zasugeruj lekarzowi, zapytaj lekarza itd itp.

Nie wydaje mi się, aby zachęcało to kogokolwiek do samoleczenia. Wniosek jest jeden: szukacie jakiegokolwiek pretekstu, aby mi uniemożliwić pisanie tutaj.

I ja to rozumiem, bo to wasze prawo. Zamiast pokrętnych tłumaczeń lepiej by było po prostu napisać: Poszukaj sobie innego zajęcia kobieto, bo tu jedynie przeszkadzasz i psujesz nam image.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem troszkę zdziwiony, ponieważ Anna R., jest jedną z bardziej doświadczonych osób w tym temacie i myślałem, że jest ''cennym nabytkiem'' dla forum. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy się lubicie zlatywać jak muchy do kupy.. :roll: zaraz się zacznie afera. :mrgreen:

 

 

 

Do cholery : to jest forum, które uważam za "swoje". Wiec jeśli coś się na nim dzieje to czytam i się odnoszę lub nie. A taki komentarz uważam za wręcz chamski. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×