Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


boomszakalaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 21 lat i trafilem na to forum poniewaz nie moge sobie poradzic z moim problemem. Opisze go tutaj poniewaz nie wiem do jakiej kategorii go sklasyfikowac. Od pewnego czasu miewam duze leki po spozyciu alkoholu . Dokladniej chodzi o stan dzien po spozyciu , stresuje sie tym czy nie widac po mnie ze pilem, zaczyna wydawac mi sie ze zaraz zwymiotuje , poce sie, serce mi przyspiesza a wszystko spowodowane jest tym iz denerwuje sie jak otaczajacy ludzie mnie odbieraja i czy nie widac po mnie ze jestem skacowany . Raz mialem przygode z pewnymi proszkami, wpadlem w strasza histerie ze wszyscy sie na mnie patrza i ze widac po mnie ze cos bralem , nigdy w zyciu juz nie powrocilem do tego typu eksperymentow . Zdaje sobie sprawe ze napedzaja to moje nerwy, ale uczucie ze zaraz zwymiotuje jest bardzo realistyczne i wpadam w panike. Wiem ze pewnie najlepszym sposobem bylo by odciac sie od wszelkiego rodzaju uzywek ale nie mam problemo z naduzywaniem , chce sie dowiedziec dlaczego tak moze byc i gdzie szukac pomocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alkohol jednemu służy a drugiemu nie. Żaden lekarz, ani psychoterapeuta nie powie Ci jak masz pić, żeby nie mieć później jazd. Po prostu odstaw póki nie masz "problemów z nadużywaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jeśli pójdziesz do lekarza i zaczniesz mówić o swoich stanach poalkoholowych to stajesz od razu na przegranej pozycji. Masz 21 lat i kupę negatywnych doświadczeń związanych z alkoholem. Po co Ci to świństwo? Dla mnie alkohol może nie istnieć. Czasem wypiję jedno piwo jak jest bardzo gorąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z czego wynikaja takie leki czy to jakas nerwica czy cos? Ogolnie zawsze bardzo sie przejmuje tym jak mnie ludzie odbieraja i bez alkoholu , kiedys wyczytalem ze to moze brak pewnosci siebie to powoduje?

 

Nie szukaj sobie choroby na siłę. DDA po prostu tak mają, wiem bo też jestem DDA i też długo pracowałam nad samooceną.

Najprościej mówiąc - nie pij bo i tak ci nie służy. A do psychologa pójść też nie zaszkodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×