Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość abstrakcyjna

sailorka, Już Ci pisałam, że nie dam Ci diagnozy, a raczej nikt nie powinien. Diagnoza jest trudna i nie da się tego zrobić w internecie po krótkim opisie. Aby postawić diagnozę powinno się przeprowadzić wywiad, zrobić testy, poznać życiorys, poobserwować zachowanie. Przykro mi, ale nie wiem czy masz schizofrenię, borderline czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie zdiagnozowali Ci schizo?

 

BTW raczej każdy z nas ma burdel w domu, autoagresje i inne shity, ale jednak mówimy o tym. Po co chodzić na terapię skoro nic nie da? Szkoda kasy a jeśli to terapia z NFZ to nie zajmuj miejsca komuś kto jest bardziej zdeterminowany żeby wyzdrowieć i do terapii podchodzi szczerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, na takiej podstawie, że jestem czubkiem. A dokładniej to mam obce myśli w głowie, obce, znaczy nie swoje. I one, ten głos, te myśli, każą mi się zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dream*, na takiej podstawie, że jestem czubkiem. A dokładniej to mam obce myśli w głowie, obce, znaczy nie swoje. I one, ten głos, te myśli, każą mi się zabić.

 

No to raczej nie jest objaw BPD. Przykro mi. chyba, zE chcesz mieć po2jna diagnozę? ;p BTW ile masz lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26. Na pocieszenie, gdzieś czytalam, ze BPD lagodnieje z wiekiem, nawet bez podjęcia terapii.. Oby :)

lagodnieje?

mysle ze z czasem uczy sie zyc z "borderem" tzn poznawac co jest mozliwe a co jest walka z wiatrakami czyli skazana na porazke

 

nie jest latwo ale jezeli sie ma cel ktory chce sie osiagnac mozna nauczyc sie z nim dojsc jakos do ladu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×