Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość chwiejna emocjonalnie (typ BORDERLINE)


atrucha

Rekomendowane odpowiedzi

Ty studiujesz psychologię? Zastanawiam się, jak można być zaburzonym psychicznie i studiować psychologię, medycynę jakąkolwiek. Paranoja. Bez urazy, i nie konkretnie do Ciebie, bo może Ty nic takiego nie robisz. Wypełnię pewnie

wypełnione

Zwyczajnie. Nie mylisz czasem psychologii i psychoterapii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty studiujesz psychologię? Zastanawiam się, jak można być zaburzonym psychicznie i studiować psychologię, medycynę jakąkolwiek. Paranoja. Bez urazy, i nie konkretnie do Ciebie, bo może Ty nic takiego nie robisz. Wypełnię pewnie

wypełnione

no, to jak być np. kulawym fizykoterapeutą albo nieuczciwym sędziom. Fantastyka nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fleuve, ja wypelniac ankiety nie zamierzam. teraz tak jest ze jak ktos jest zaburzony to idzie na psychologie i potem mamy pozal sie psychologow. a wykorzystywanie forum do pracy mgr to moim zdaniem naduzycie, co zreszta zglaszam. nie dajcie sie w to wrobic to jest chęć zdobycia materiałow tanim kosztem. niech idzie do zakladu psychiatrycznego tam popytac, zobaczymy czy sie uda. Nie dajcie sie, zeby ktos na was żerowal.

 

freya, tak- splycenie jest konieczne, zeby z tego wyjsc -cos za cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne zjawisko. Znam bardzo wiele osób studiujących psychologię, i jednocześnie leczących się. Dla mnie też to dosyć dziwne

A dla mnie całkiem normalne, szczególnie, że wielu spychologów, którzy całą swoją wiedzę zdobyli z książek i się mają za fafarafa-nie-wiem-co, mogłoby paru znanym mi pacjentom-samoukom buty czyścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, albo masz cholerne kompleksy, albo nie potrafisz czytać. nie weszłam tu, żeby badać borderów, bo jestem "pożal się boże psychologiem". Jestem stałym bywalcem tego wątku, o czym byś wiedziała, gdybyś spojrzała na liczbę moich postów. traktuje tutejszych użytkowników jak koleżanki i to była prośba po koleżeńsku. za to ciebie widzę w tym wątku po raz jeden z pierwszych i od razu coś ci się nie podoba. i co to w ogóle za gadanie "nie dajcie się wrobić"?? o co ci chodzi? ucieknie ci z kieszeni jak ktoś mi wypełni arkusz? śmieszna jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty studiujesz psychologię? Zastanawiam się, jak można być zaburzonym psychicznie i studiować psychologię, medycynę jakąkolwiek. Paranoja. Bez urazy, i nie konkretnie do Ciebie, bo może Ty nic takiego nie robisz. Wypełnię pewnie

wypełnione

Zwyczajnie. Nie mylisz czasem psychologii i psychoterapii?

 

Hm... ja też mam zaburzenia osobowości borderline, a mimo tego od października rozpoczynam naukę w szkole psychoterapii. Jedną z osób, które pomogły mi w podjęciu tej decyzji był mój terapeuta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anenene, a nie, bo ty. na takim poziomie masz agrumentację.

 

ogarnij się i zejdź ze mnie. gdybyś nie zauważyła do tej pory ta ankieta służy do badań marketingowych, więc nie ma nic wspólnego z zaburzeniami. nikogo nie wykorzystuję. a to, że cię ankieta drażni, zachowaj dla siebie bo nikogo nie interesujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zielona miętowa,ciebie widze zainteresowalam skoro do mnie piszesz.

jak dla celow marketingowych to jeszcze gorzej spamerko.nie wypelniajcie tej ankiety, niech idzie sie pomeczyc w realu, a nie jej latwo przychodzi!

 

Ona31, moze? ale przez chwilke chyba. nie wyczuwam emocjonalnosci w Tobie. czemu? strasznie spokojna jestes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty studiujesz psychologię? Zastanawiam się, jak można być zaburzonym psychicznie i studiować psychologię, medycynę jakąkolwiek. Paranoja. Bez urazy, i nie konkretnie do Ciebie, bo może Ty nic takiego nie robisz. Wypełnię pewnie

wypełnione

Zwyczajnie. Nie mylisz czasem psychologii i psychoterapii?

 

Hm... ja też mam zaburzenia osobowości borderline, a mimo tego od października rozpoczynam naukę w szkole psychoterapii. Jedną z osób, które pomogły mi w podjęciu tej decyzji był mój terapeuta.

tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja też mam zaburzenia osobowości borderline, a mimo tego od października rozpoczynam naukę w szkole psychoterapii. Jedną z osób, które pomogły mi w podjęciu tej decyzji był mój terapeuta.

tragedia

 

Tragedią są tak ograniczone poglądy. Wiem, że są tu osoby, które czerpią przyjemność ze swoich chorób, zaburzeń, nerwic itd i chcą tak funkcjonować do końca swoich dni. Ja poszłam na terapię żeby coś zmienić. Do tej decyzji dojrzewałam kilka lat, tytuł magistra uzyskałam kilka lat temu, ukończyłam też studia podyplomowe, ale dopiero dzięki terapii zrozumiałam co chcę robić w życiu i że marzenie, które towarzyszyło mi od kilku lat może się spełnić, jest realne a wszystko jest w moich rękach. Zatem komentarze typu "tragedia" radziłabym zachować dla siebie i nie wypowiadać się na ta temat kogoś o kim nie wie się nic.

 

zima to nie robaczek, a owad :) konkretnie ważka, która między innymi symbolizuję zmianę, odrodzenie się po złych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×