Skocz do zawartości
Nerwica.com

LAMOTRYGINA(Epitrigine, Lamilept, Lamitrin, Lamitrin S, Lamotrix, Symla)


turkawka

Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lamotrygina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      69
    • Nie
      22
    • Zaszkodziła
      12


Rekomendowane odpowiedzi

DLATEGO NIE POWINNO SIĘ CZYTAĆ ULOTEK PRZED LECZENIEM,
Taa... a przy takiej karbamazepinie czy mianserynie jest w ulotce napisane, że gdy pojawi się ból gardła, gorączka i inne objawy przeziębieniowe, to lek należy odstawić i natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Inny przykład to kwas walproinowy i uszkodzenie wątroby albo serdolect i serce.

 

Ja akurat jestem zwolennikiem czytania ulotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chipster w sumie masz racje ja tez nie ufam lekarzom.Cieszmy sie ze wszedl taki lek jak lamotrygina kilka let temu,ktory nie powoduje szczekoscisku,pustki jak po ssri i innych wiszacych rzeczy miedzy nogami.

Moze to bedzie przelom w leczeniu depresji.Narazie moge powiedziec ze troche pomaga.No ale zobaczymy co bedzie dalej.Na pewno fajne w nim jest ze nie ma takich skutkow ubocznych jak ssri.Chociaz zaburzenie akomodacji troche jest jak sie jedzie samochodem.

Ale poczytalem na amerykanskich forach o tym leku i jestem po prostu zachwycony bo jeszcze bardziej sie nakrecam ze mi pomoze !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy niewyraźne widzenie w ogóle mija czy nie? Brałem ten lek w dawce 25mg przez dwa tygodnie i niestety niesamowicie zaburzał moje widzenie. Siedząc w pierwszej ławce, miałem duży problem z czytaniem tego co jest napisane na tablicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziecie zachwalalem ten lek ze jest wysmienicie wszystko ,a od dwoch dni mam jakis problem ze sraniem na poczatku myslalem ze sie zatrulem ale cos jest nie tak zamiast srac ida gazy jak skurwysyn a potem troche stolca i znowu gazy.Nie wiem co to kurwa jest,bo nie mozna tego nazwac biegunka ani zaparciem.

Jakas kozia kurwa kupa :) :):)

Ide jutro po dicoflor 60 moze cos pomoze... Nie dajcie sie namowic na inne probiotyki.Bralem inne ale ostatnio przeczytalem ze jest jeden jedyny szczep ktory ma duzo publikacji.A reszta grupa szczepow to glowno ktore sa placebem

 

Zyczcie mi aby mi ta kozia kupa przeszla .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziecie zachwalalem ten lek ze jest wysmienicie wszystko ,a od dwoch dni mam jakis problem ze sraniem na poczatku myslalem ze sie zatrulem ale cos jest nie tak zamiast srac ida gazy jak skurwysyn a potem troche stolca i znowu gazy.Nie wiem co to /cenzura/ jest,bo nie mozna tego nazwac biegunka ani zaparciem.

Jakas kozia /cenzura/ kupa :) :):)

Ide jutro po dicoflor 60 moze cos pomoze... Nie dajcie sie namowic na inne probiotyki.Bralem inne ale ostatnio przeczytalem ze jest jeden jedyny szczep ktory ma duzo publikacji.A reszta grupa szczepow to glowno ktore sa placebem

 

Zyczcie mi aby mi ta kozia kupa przeszla .

 

ja nie moge sie wysrac po tym leku i mnie to wkurwia , to samo mialem na pregabalinie i jak wchodzilem na paro , chce normalnie stolca oddawac a nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, A tak poza tym to jak się czujesz na tym leku? Pytam bo też rozważam lamo.

 

 

3ci dzien dopiero biore 25mg , dam znac po dłuższym braniu , ale zmartwie cie początki u mnie nawet na 25mg są ciężkie , biore na noc , ale mam sennosc i zmeczenie w ciagu dnia , trudnosci z oddawaniem stolca (ale to mam na dużo lekach,więc sie nie sugeru)j, pogorszenie nastroju ( to podobno na początku jest i ja to mam) ale potem jest podbno polepszenie

 

moje docelowa dawka to 50mg lub 75mg , ale teraz mam zamiar zwkększyć tylko o 12,5mg , tak za 11 dni , trzeba powoli go zwiększać

 

 

podobno to dobry lek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, A tak poza tym to jak się czujesz na tym leku? Pytam bo też rozważam lamo.

 

 

3ci dzien dopiero biore 25mg , dam znac po dłuższym braniu , ale zmartwie cie początki u mnie nawet na 25mg są ciężkie , biore na noc , ale mam sennosc i zmeczenie w ciagu dnia , trudnosci z oddawaniem stolca (ale to mam na dużo lekach,więc sie nie sugeru)j, pogorszenie nastroju ( to podobno na początku jest i ja to mam) ale potem jest podbno polepszenie

 

moje docelowa dawka to 50mg lub 75mg , ale teraz mam zamiar zwkększyć tylko o 12,5mg , tak za 11 dni , trzeba powoli go zwiększać

 

 

podobno to dobry lek

 

 

 

Bedzie dobrze !!! Nie wiem czy 50 to nie bedzie za malo ja bym celowal co najmniej w 100 :) Zreszta sam zobaczysz jak Ci bedzie pasowalo... Pamietaj ze na poczatku moze byc troche gorzej ale sie nie zrazaj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki bratek , tez kupilem dzis dicoflor ale 30

 

-- 25 lis 2017, 03:52 --

 

Widziecie zachwalalem ten lek ze jest wysmienicie wszystko ,a od dwoch dni mam jakis problem ze sraniem na poczatku myslalem ze sie zatrulem ale cos jest nie tak zamiast srac ida gazy jak skurwysyn a potem troche stolca i znowu gazy.Nie wiem co to /cenzura/ jest,bo nie mozna tego nazwac biegunka ani zaparciem.

Jakas kozia /cenzura/ kupa :) :):)

Ide jutro po dicoflor 60 moze cos pomoze... Nie dajcie sie namowic na inne probiotyki.Bralem inne ale ostatnio przeczytalem ze jest jeden jedyny szczep ktory ma duzo publikacji.A reszta grupa szczepow to glowno ktore sa placebem

 

Zyczcie mi aby mi ta kozia kupa przeszla .

 

 

życze ci tego ;)) ja jak sie jednego dnia nie wysam to już panikuje , ale ostatnio 3 dni nie sralem , gdzie normalnie robilem 2,3 stolce dziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co przyczyna jest taka ze ten lek dziala na receptor 5ht3 a ten receptor jest odpowiedzialny za zeposol jelita drazliwego z przewaga biegunek.Dlatego ten lek powoduje takie zaparcia.

Benzowiec trzymaj sie i walcz w pierwszych dniach.Pamietaj ze przy takich wejsciach na lek maly wysilek sie przyda.Pozdrawam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84 ja też żarłem tegretol kiedyś do sertry i do paru na początku leczenia, było bardzo dobrze :) Co daje dorzucenie lamo do paro? Właśnie to sprawdzam! Do tej pory brałem przez 9 miesięcy sertre z lamo i było bardzo dobrze, ale co raz słabiej i słabiej... aż przestało to działać tak jak powinno. Podmieniłem na dniach sertralinę na paro, lamo zostawiłem. Zobaczymy :)

 

i jak sie czujesz na lamo ?? co daje dorzutka właśnie do SSRI ? :)

 

Nie było mnie tu z miesiąc ;) Ale w odpowiedzi na to pytanie, jak już pisałem sertraline, którą brałem długo z lamo podmieniłem na paro . Na paroksetynie 10mg jestem od miesiąca (może trochę więcej). Pierwsze 2-3dni przyjemne podbicie nastroju, motywacja, super... aż się ucieszyłem a potem.... przez 3 tygodnie byłem jak zombie, nic mi się nie chciało, brak sił, lęki nadal były. Powiedziałem już sobie, że zmienię paro na coś innego... tylko nie wiedziałem na co i tak się zastanawiałem na co... a w międzyczasie jakoś zaczęło się robić lepiej. Aktualny mix to 10mg paroksetyny + 75mg lamotryginy i powiem, że coś drgnęło. Do tego biorę różne suple jak witaminy, żeń-szeń malezyjski (tongkat ali), duuużo magnezu na noc z cynkiem, piję olej lniany, podjadam omega 3, latam na siłkę i nawet mam energię i motywację, koncentracja podskoczyła, lęk wolnopłynący wyraźnie osłabł, trochę społecznie jeszcze trudno, ale i jakaś pewność siebie powróciła. Momentami nadal mam zamułę i niemoc że niech to ch.... ale to już tak czasami. Benzo zawsze biorę doraźnie (1x lub max. 2x w tygodniu małe dawki jak 0,5mg alpry czy klona) ale teraz zrobiłem niedawno przerwę 2 tygodniową, żeby sobie trochę "oczyścić receptorki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytalem na amerykanskich forach o tym leku i jestem po prostu zachwycony bo jeszcze bardziej sie nakrecam ze mi pomoze !!! :)

 

A co tam się naczytałeś, bo ja słyszałem że ten lek robi dziurę w mózgu. Trasznie się zapomina po nim ponoć.

 

Bartek1 jakie są Twoje odczucia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytalem na amerykanskich forach o tym leku i jestem po prostu zachwycony bo jeszcze bardziej sie nakrecam ze mi pomoze !!! :)

 

A co tam się naczytałeś, bo ja słyszałem że ten lek robi dziurę w mózgu. Trasznie się zapomina po nim ponoć.

 

Bartek1 jakie są Twoje odczucia?

 

Sproboj mirtazepina to zobaczysz co dziura w mozgu.

 

Lamotrygina jak narazie cos tam pomaga w porownaniu z innymi lekami.Ja ogolnie daze do odstawienie co podnosi seretonine.Bo ja mam straszny niepokoj po ssri,po mirtazepinie troche bo ona tez dziala na niektore receptory seretonergiczne.Takze marzeniem jest dla mnie lamotrygina + valdoxan.

 

Odczucia sa takie ze jakbym cofnal czas to od pierwszego dnia wcinalbym probiotyk do lamotryginy bo niesamowita sraka po nim jest przy zwiekszeniu dawki,okropne bole brzucha.Ale na nastroj fajnie wplywa,inaczej na wszystko masz wyjebane.Jezeli z kims nie chcesz gadac to nie gadasz,mniej mowisz.

A nie jak po ssri i innych głownach mowisz co Ci popadnie na jezyk.

 

Własnie czy ktos wie czy lamotrygina dziala na receptory seretonergiczne.Prosze waz poszukajcie cos o tym i mi napiszcie jak wgl ona dziala??!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poczytalem na amerykanskich forach o tym leku i jestem po prostu zachwycony bo jeszcze bardziej sie nakrecam ze mi pomoze !!! :)

 

A co tam się naczytałeś, bo ja słyszałem że ten lek robi dziurę w mózgu. Trasznie się zapomina po nim ponoć.

 

Bartek1 jakie są Twoje odczucia?

 

Sproboj mirtazepina to zobaczysz co dziura w mozgu.

 

Lamotrygina jak narazie cos tam pomaga w porownaniu z innymi lekami.Ja ogolnie daze do odstawienie co podnosi seretonine.Bo ja mam straszny niepokoj po ssri,po mirtazepinie troche bo ona tez dziala na niektore receptory seretonergiczne.Takze marzeniem jest dla mnie lamotrygina + valdoxan.

 

Odczucia sa takie ze jakbym cofnal czas to od pierwszego dnia wcinalbym probiotyk do lamotryginy bo niesamowita sraka po nim jest przy zwiekszeniu dawki,okropne bole brzucha.Ale na nastroj fajnie wplywa,inaczej na wszystko masz wyjebane.Jezeli z kims nie chcesz gadac to nie gadasz,mniej mowisz.

A nie jak po ssri i innych głownach mowisz co Ci popadnie na jezyk.

 

Własnie czy ktos wie czy lamotrygina dziala na receptory seretonergiczne.Prosze waz poszukajcie cos o tym i mi napiszcie jak wgl ona dziala??!!!

 

 

"Lamotrygina hamuje napięciowo zależne kanały

sodowe i wywiera modulujący wpływ na kanały wapniowe

i potasowe. Powoduje to zmniejszenie uwalniania

aminokwasów pobudzających. Wywiera także

działanie antyglutaminergiczne "

 

aminokwasny pobudzające to kwas l-glutaminowy i l-aspar- ginowy, krótko mówiąc chamuje je , tak jak i inne stabilizatory , hamuje też przemiany katecholamin (dopamina,noradrenalina) - co moim zdaniem nie jest korzystne ,dlatego sprawdza się w mani i hipomani . nie wiem czy nie ma jakiegoś pośredniego działania na gaba , na gaba-b karbamazepina , zwiększa ilość gaba-b w mózgu przy podawaniu , przewlekłym . ale karbamazepina pie*doli receptorki , testosteron itp . a wiadomo że lepiej mieć więcej teścia . lamo z tym nic za wiele nie robi i dobrzę .

 

a tak o demnie lepiej znosiłem dawki karbamazepiny 2x400 wrzucone na raz , niz lamo 25mg i spie po 12h , w nocy zasnąć nie mogę , a jak już zasnę , to budzę się i jestem senny i zamulony, nie mam sił nic robić , mam nadzieje ze to minie. przy karbie tego nie było .

 

http://old.ipin.edu.pl/fpn/aktualne/2007/4/t23z4_5.pdf polecam tą stronke

 

-- 28 lis 2017, 04:38 --

 

czy bardzo mocna senność,zmęczenie,trudne wybudzanie się , zamulenie,otępiałość ,astenia , brak sił by siedzieć nawet , minie ??? biorę 25mg lamo od tygodnia na noc , a w dzien mam tak jak opisałem , z kolei w nocy zaburzam i sen .

 

żaden lek mnie tak nie sponiewierał jak ten , nie wiem czy to interakcja z paro cz y co , przecież biorę zalewie dawke 25mg . , nie wiem jak ktoś może jeść tego 200mg , mnie by to zabiło , a i tak juz nie mozna powiedzieć że na 25mg funkcjonuje , bo ledwo co robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj u lekarza.Ale nie chce mi zwiekszac dawki lamotryginy powyzej 100mg.Ja tego nie rozumiem.Jezeli to jest jeden z nielicznych lekow ktory mi pomaga w anhedonii we snie itd.Jedynym lekiem ale o wiele mniej ktory pomaga jest valdoxan.

Nie rozumiem dlaczego nie zwiekszyc tej dawki lamotryginy.Kurwa no nie rozumiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę lamitrin od 9 dni i sulpiryd brałem 150mg teraz biorę 50 mg mam myśli o śmierci czuje zostało mi kilka dni życia ból psychiczny tak długo nie pociągnie nie chce umrzeć tak młodym wieku lekarza mam 18 grudnia czy mam niedobór serotoniny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę lamitrin od 9 dni i sulpiryd brałem 150mg teraz biorę 50 mg mam myśli o śmierci czuje zostało mi kilka dni życia ból psychiczny tak długo nie pociągnie nie chce umrzeć tak młodym wieku lekarza mam 18 grudnia czy mam niedobór serotoniny

 

 

edi ? nie bardzo rozumiem , zostało ci naprawdę kilka dni życia czy takie masz myśli tylko ?? ja lamo odstawiłem , wytrzymałem na tym 12 dni , pogorszenie straszne nastroju , mysli samobojcze , nie moc , astenia, słaniałem się na nogach , nie byłem wstanie z łóżka wstać , odstawiłem i jak ręką odjął . ale każdy reaguje indywidualnie na leki , jednemu to pomaga , drugiemu nie , mnie to powyginało strasznie .

 

ps: napisałeś tak tego posta ciągiem bez interpunkcji i wogole , że mało co rozumiem o co ci dokladnie chodzi. Lamo może w początkowej fazie mocno nasilać depresje,potem podobno pomaga na depresje , ale nie dla mnie ten lek . wole juz pregabaline.

 

jesli masz takie myśli , a nie bierzesz tak naprawdę żadnego antydepresanta . lamo i sulpiryd , a gdzie antydep ?

 

benzo się wspomóż kolego , bo naprawdę wiem jak ciężkie mogą być takie chwile ;( . wspomóż się jak masz jakimś afobamem itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę lamitrin od 9 dni i sulpiryd brałem 150mg teraz biorę 50 mg mam myśli o śmierci czuje zostało mi kilka dni życia ból psychiczny tak długo nie pociągnie nie chce umrzeć tak młodym wieku lekarza mam 18 grudnia czy mam niedobór serotoniny

 

 

edi ? nie bardzo rozumiem , zostało ci naprawdę kilka dni życia czy takie masz myśli tylko ?? ja lamo odstawiłem , wytrzymałem na tym 12 dni , pogorszenie straszne nastroju , mysli samobojcze , nie moc , astenia, słaniałem się na nogach , nie byłem wstanie z łóżka wstać , odstawiłem i jak ręką odjął . ale każdy reaguje indywidualnie na leki , jednemu to pomaga , drugiemu nie , mnie to powyginało strasznie .

 

ps: napisałeś tak tego posta ciągiem bez interpunkcji i wogole , że mało co rozumiem o co ci dokladnie chodzi. Lamo może w początkowej fazie mocno nasilać depresje,potem podobno pomaga na depresje , ale nie dla mnie ten lek . wole juz pregabaline.

 

jesli masz takie myśli , a nie bierzesz tak naprawdę żadnego antydepresanta . lamo i sulpiryd , a gdzie antydep ?

 

benzo się wspomóż kolego , bo naprawdę wiem jak ciężkie mogą być takie chwile ;( . wspomóż się jak masz jakimś afobamem itp

 

Zapomniałem dodać biorę na noc lerivon bo brałem wcześniej relanium dostałem lerivon 30 mg miałem na myśli tymi myślami wytrzymam kilka dni to jest straszne cierpienie nie da się wytrzymać mogę się poddać i popełnić samobójstwo dlatego pytam czy brak mi serotoniny czy po zmniejszeniu sulpirydu z 150 mg byłem przymulony lekarka każała brać 100 mg przez 6 dni sulpirydu potem 50 mg czy lamitrin jest winny nie mam sił na zrobienie czegokolwiek energii też nie mam chęci do życia też nie mam czy noradrenalina może być winna

 

-- 06 gru 2017, 22:24 --

 

Moje objawy w depresji to

Zniechęcenie do życia

Nie chęć do życia

Brak energii do życia

Brak energii do wykonania czynności

Nie odczuwam przyjemności czegokolwiek

Strach

Niepokój

Brak

Myśli o śmierci

Brak motywacji

Życie jest tak puste mam myśli wszystko zrobiłem w tym życiu nic nie mam do zrobienia w tym życiu

Cierpienie psychiczne

Natręctwa

Zmęczenie

Jestem już zmęczony walką tą chorobą myśli które mnie zabijają chce umrzeć nie czuć bólu boję trafię do piekła tak straszne się boję nie da się tego wytrzymać przyszłości dla mnie nie mam chce spróbować elektrowstrząsów kto je miał czy pomogło te leki mi nie pomogli co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, już jestem na lamo prawie miesiąc, właśnie wskoczyłem na 75 mg. mam nadzieję, że w końcu pojawią się pozytywne efekty... jak na razie to same uboki, depresję mam większą niż przed włączeniem leku :/ ale liczę, że zacznie w końcu działać, w końcu bardzo dużo dobrych opinii słyszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Biorę lamotryginę 4 tydzień, a dokładnie przez 3 tygodnie 25 mg, a ostatni tydzień 50 mg. Dostałam ją pod koniec pobytu na oddziale po to żeby zmniejszyła moją reaktywność przy ADD (ADHD) i zmniejszyła stany depresyjne z silnym rozdrażnieniem. Świetnie się przyjęła, jakieś tam skutki uboczne przez pierwsze trzy dni, a potem ok. Widzę też już pierwsze efekty, faktycznie mniejsze doły i rozdrażnienie. Tylko wczoraj wieczorem zaczęła mnie skóra swędzieć, czym bym się szczególnie nie przejęła, bo mam trochę alergii pokarmowych i może to być od czegokolwiek. Ale doszło do tego pieczenie skóry na rękach, karku i przedramionach, trochę takiej nadwrażliwości skóry, ale bez jakichkolwiek zmian skórnych typu wysypka, rumień czy opuchlizna. No i teraz nie wiem co robić dalej. Łykać? Odstawić? Dołączyć coś antyhistaminowego? Nie chciałabym za szybko z leku rezygnować, bo pomaga. Ale z drugiej strony bardzo boję się powikłań skórnych. Wiem, że moja psychiatra jest niezwykle ostrożna i od razu kazałaby mi lek odstawić. Nie bardzo wiem co robić, poczekać? Ktoś z was miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam biorę lamitrin od 9 dni i sulpiryd brałem 150mg teraz biorę 50 mg mam myśli o śmierci czuje zostało mi kilka dni życia ból psychiczny tak długo nie pociągnie nie chce umrzeć tak młodym wieku lekarza mam 18 grudnia czy mam niedobór serotoniny

 

 

edi ? nie bardzo rozumiem , zostało ci naprawdę kilka dni życia czy takie masz myśli tylko ?? ja lamo odstawiłem , wytrzymałem na tym 12 dni , pogorszenie straszne nastroju , mysli samobojcze , nie moc , astenia, słaniałem się na nogach , nie byłem wstanie z łóżka wstać , odstawiłem i jak ręką odjął . ale każdy reaguje indywidualnie na leki , jednemu to pomaga , drugiemu nie , mnie to powyginało strasznie .

 

ps: napisałeś tak tego posta ciągiem bez interpunkcji i wogole , że mało co rozumiem o co ci dokladnie chodzi. Lamo może w początkowej fazie mocno nasilać depresje,potem podobno pomaga na depresje , ale nie dla mnie ten lek . wole juz pregabaline.

 

jesli masz takie myśli , a nie bierzesz tak naprawdę żadnego antydepresanta . lamo i sulpiryd , a gdzie antydep ?

 

benzo się wspomóż kolego , bo naprawdę wiem jak ciężkie mogą być takie chwile ;( . wspomóż się jak masz jakimś afobamem itp

 

Zapomniałem dodać biorę na noc lerivon bo brałem wcześniej relanium dostałem lerivon 30 mg miałem na myśli tymi myślami wytrzymam kilka dni to jest straszne cierpienie nie da się wytrzymać mogę się poddać i popełnić samobójstwo dlatego pytam czy brak mi serotoniny czy po zmniejszeniu sulpirydu z 150 mg byłem przymulony lekarka każała brać 100 mg przez 6 dni sulpirydu potem 50 mg czy lamitrin jest winny nie mam sił na zrobienie czegokolwiek energii też nie mam chęci do życia też nie mam czy noradrenalina może być winna

 

-- 06 gru 2017, 22:24 --

 

Moje objawy w depresji to

Zniechęcenie do życia

Nie chęć do życia

Brak energii do życia

Brak energii do wykonania czynności

Nie odczuwam przyjemności czegokolwiek

Strach

Niepokój

Brak

Myśli o śmierci

Brak motywacji

Życie jest tak puste mam myśli wszystko zrobiłem w tym życiu nic nie mam do zrobienia w tym życiu

Cierpienie psychiczne

Natręctwa

Zmęczenie

Jestem już zmęczony walką tą chorobą myśli które mnie zabijają chce umrzeć nie czuć bólu boję trafię do piekła tak straszne się boję nie da się tego wytrzymać przyszłości dla mnie nie mam chce spróbować elektrowstrząsów kto je miał czy pomogło te leki mi nie pomogli co mam zrobić

 

Jak się czujesz? jakas poprawa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi dzień. Właśnie połknęłam 25 mg. Mam brać przed snem. Miałam nadzieję, że będzie usypiać a tak tu jeszcze biorę melatoninę i piję herbatkę z melisą i... ciężko zasnąć  :why: Jeżeli chodzi o jakieś inne zmiany, to nie czuję nic. Mniej może myśli w głowie ale to dlatego, że sobie na nie nie pozwalam. Czekam na doła. Prawdopodobnie mam borderline, raz różowo raz szaro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×