Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, lek można stosować doraźnie przy wystąpieniu ataku. Skraca męki bo lęk szybko znika. Niestety przedmówcy mają rację, lek uzależnia. Brałem go ponad miesiąc 2x dziennie i choć odstawiłem to miałem ochotę na więcej tego Dżet-u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może brał ktoś z Was ten lek. Jeśli tak to proszę napisać w tym temacie co o nim sądzicie?:

- czy jest to odpowiednik jakiegoś innego specyfiku

- skuteczność

- objawy nieporządane

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O uzależnieniu możesz mówić jak bierzesz ten lek przez dwa miesiące i mimo tego, że lepiej się czujesz masz ochotę na więcej. Ja brałem miesiąc, dwie tabletki dziennie (dopuki nie dostałem leku od psychiatry) i się nie uzależniłem. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...Alprox brałam równiez, jest to lek, który minimalizuje lęk, ale niestety uzaleznia, jak większośc leków z tej grupy Tranxene również. Biorę Sedam 3 codziennie rano, jest to lek o podobnym działaniu, no i niestety, ale po dłuzszym zazywaniu równiez uzaleznia. Alprox brałam w dawce 0,5 mg i czułam sie po nim dobrze, tylko zastanawiam sie, jak długo i kiedy nadejdzie ten moment, kiedy dawke będę musiała zwiększyć, bo 0,5 mg, juz mi nie wystarczy :( pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem ostatnio u neurologa i dostalem lek Neurol 0,25mg (zawiera alprazolam) i mam brac go po pół tabletki wieczorem lub rano ale ze wskazaniem na doraźne stosowanie wzialem juz 3 raz pół tabletki i czuje ze jest troszke lepiej ale drgania nie ustępuja za bardzo czy powinienem zwiekszyc dawke do całej tabletki?? bo w sobote zamierzam wziac na probe całą tabletke 0,25mg.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem ostatnio u neurologa i dostalem lek Neurol 0,25mg (zawiera alprazolam) i mam brac go po pół tabletki wieczorem lub rano ale ze wskazaniem na doraźne stosowanie wzialem juz 3 raz pół tabletki i czuje ze jest troszke lepiej ale drgania nie ustępuja za bardzo czy powinienem zwiekszyc dawke do całej tabletki?? bo w sobote zamierzam wziac na probe całą tabletke 0,25mg.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×