Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALPRAZOLAM (Afobam, Alpragen, Alprazolam Aurovitas, Alprox, Neurol, Neurol SR, Xanax, Xanax SR, Zomiren, Zomiren SR)


magdalena

Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

209 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy alprazolam pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      186
    • Nie
      22
    • Zaszkodził
      17


Rekomendowane odpowiedzi

8 cud swiata :mrgreen:

 

Niestety popieram przedmówcę.

 

Xanax wiele lat temu pomógł mi przetrwać najgorszy czas (brałam go doraźnie w chwilach rzeczywiście nie do wytrzymania).

 

Obecnie zażywam (moge już chyba napisać zażywałam w czasie przeszłym) Zomiren SR przez około 5 miesięcy 2 X 1 mg rano i wieczorem. Lek ten był dla mnie wybawieniem. Wbrew wszelkim obawom, łatwo z niego schodziłam- najpierw zmniejszając na 0,5 mg 2x dziennie, potem tylko wieczorem o,5 mg, następnie co drugi, trzeci dzień wieczorem. Obecnie nie brałam go od ponad tygodnia i czuję się bardzo dobrze.

 

Owszem, zawsze mam w zapasie 1 opakowanie leku na wypadek wystąpienia lęków i natrętnych myśli (które trwają u mnie nawet do 3 tygodni non stop) i może ten zapas wzbudza u mnie uczucie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lunatic, mi Spamilan początkowo też pogorszył lęk, nie dostałem wprawdzie ataku paniki ale ze 2 tygodnie męczyłem się zanim nastąpiła poprawa, zresztą też nie jakaś wielka. Ale przynajmniej trochę ten lek w połączeniu z SSRI dodaje energii, delikatnie pobudza, przynajmniej ja to tak odczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie clon jakoś nie podziałał, dużo sobie obiecywałem po tym benzo, ale wziąłem je mając już wysoką tolerancję na alprazolam i efektów praktycznie nie było. Do niedawna był też w sprzedaży tetrazepam (Myolastan), benzo stosowane na rozluźnienie mięśni przy urazach i tego typu, nie w psychiatrii, ale kiedyś kapitalnie na mnie działał ten lek, euforycznie, rozpływałem się. To było lata temu kiedy jeszcze jako gówniarz podbierałem leki rodzicom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza trójca benzo:Alpra,Klony,Lorafen.Przyjemnie i pluszowo działa tez bromazepan.Ale według mnie jak miałbym wybierać najlepsze są od lat Klony 2mg. :D

Nie bralem klonów, spróbowalbym :105:

 

-- 17 wrz 2014, 22:00 --

 

depas,

ale on mial mnie wyciszyć i zadzialać na lęki, wszystko co pobudza powoduje u mnie nasilenie lęków, ku.... co to za leki, ja z tego chyba nigdy nie wyjde :pirate:

Z wszystkimi tymi lekami tak jest na poczatku ze pogarszaja sprawe, spokojnie mnie tez juz to wkurwia, choc ja juz od dluzszego

czasu nie bardzo wierze w ta chemie, ale biore jak kaza grzecznie, czasem cos sobie sam dorzuce, zeby pokonac jakas chorobe

musisz ja zaakceptowac, wiem ze jest to trudne, ale ludzie nie takie rzeczy przechodzili i dawali rade i ty dasz rade, wierze w to,

peace,love, and alprazolam :mrgreen:

 

-- 17 wrz 2014, 22:08 --

 

Ja dzisiaj zwiekszylem dawke sertraliny z 50mg na 100mg i tez nie bylo przyjemnie, dosc mocna jest ta sertralina musze przyznac :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego ze kiedys przestala dobrze dzialac po kilku miesiacach i stwierdzil ze nie ma sensu brac drugi raz tego samego leku ktory zle dzialal, w ogole jak zobaczyl liste lekow jaka bralem i reakcje na nie skwitowal to tym ze leki mi nie pomogą skoro tak duzo bralem i byla tylko chwilowa poprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bralem kilka razy 20 mg Relanium pod jezyk i praktycznie nie czulem dzialania-moze troszke wyciszal,jedyny plus byl taki ze jak dodalem na noc 5 mg to zasypialem jak niemowlak po 5 minutach ! Szukam benzo ktore bedzie dzialalo bardziej euforystycznie-co polecacie?

Jak chcesz euforie to kup sobie extase, albo mdma, a nie szukasz w benzosach, ewentualnie alprazolam w odpowiedniej dawce, ale on jakos specjalnei nie euforyzuje, dziala bardziej tak pluszowo i relaksacyjnie, w koncu to lek a nie narkotyk chlopie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czuję się okropnie! nie mam na nic ochoty, nawet kupiłam sobie dzisiaj nowe buty i nawet to nie poprawiło mojego nastroju...

 

Mam tak silne odrealnienie, że chwilami czuję się tak jakbym naprawdę miała za chwilę stracić przytomność... boję się, że mam guza, albo stwardnienie rozsiane. boję się strasznie o swoje zdrowie z powodu swoich nasilonych objawów.

 

Do tego nie jestem w stanie odstawić leku Zomiren ;/ co robić?

 

Lekarka przepisała mi wenlafaksynę ale boję się wziąść ten lek ;( z tego też powodu, że codziennie muszę gdzieś wyjeżdżać, ponieważ mam taką pracę.

 

 

co robić, doradźcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sara044 nie wiewm co Ci mam doradzić ale myślę źe skoro pani doktor przepisała Ci tą wenlafaksynę to ją bierz i jednocześnie po kawałku odstawiaj zomiren to jest według mnie najlepsza opcja jak chcesz utrzymać pracę. Ja nie pracowałam więc mogłam sobie pozwolić na odstawienie 6mg alproxu odrazu bez żadnych wspomagaczy. Co prawda jestem już 44 miesiące czysta od benzodiazepin ale samopoczucie pod zdechłym azorkiem też jeszcze miewiam nic mnie też nie cieszy mam odrealnienie i jakieś głupie sny jak wczoraj że znalazłam blistr alproxu i zażyłam jeden! Tak że radzę Ci odstawiaj tak jak Ci kazała pani doktor, a unikniesz tego przedłużonego zespołu poodstawiennego. Życzę Ci Powodzenia w odstawianiu i trzymam kciuki za Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×