Skocz do zawartości
Nerwica.com

dary ducha św - ale nie to, co myślicie =P


Gość lakuda_reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

margarita200, a Bóg z Tobą, kobieto... ( puchu marny..) nie, tfu... wróć..

 

" Czy twój mały ssaczy móżdżek naprawdę tego nie ogarnia?" :mrgreen:

 

* do Morta, gdy Maurice „jest” w aparacie.

* Źródło: odc. 1, Błyskawiczne zniknięcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200, czytam twoje posty i nie wierzę. Co tutaj się ostatnio, ludzie, dzieje? A mam wrażenie, że tutaj więcej jest ludzi dorosłych, którym nie powinna być obca definicja słowa "kultura". Wiec jak jest?

 

 

Co do darów - chyba mam dar szczerości, według słów moich znajomych wychodzi, że także radości. Może jednak nie jest ze mną aż tak źle :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabawa mi się podoba :mrgreen: musiałam wytężyć mój móżdżek i oto do czego doszłam:

 

posiadam :

 

dar uśmiechu

dar miłości do zwierząt

dar miłości do osób mi bliskich :lol:

 

:mrgreen:

 

-- 07 lut 2011, 23:53 --

 

kiedyś , dawno temu miałam też dar radości, a teraz uczę się go od nowa ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ej... teraz mi się przypomniało...

Niepojęte, dlaczego ofiara nie chciała się złożyć. :lol::lol:

 

-- 08 lut 2011, 00:25 --

 

nieee.. no muuszę.. :lol::lol:

 

 

Tak śmierdzą tylko pingwiny i niektóre zakonnice.

 

* Opis: do Maurice'a, gdy Julian wąchał samochód pingwinów.

* Źródło: odc. 1, Popcornowa panika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmall Gammat, przepraszam cie bardzo co to znaczy JAK ZWYKLE??

MOŻE ZAPODASZ INNYPRZYKŁAD ZAPOCZĄTKOWANEGO PRZEZE MNIE JAKIEŚ CYNICZNEGO TEAMTU??

bo ja jakoś sobie nie przypominam... :shock:

 

-- 08 lut 2011, 01:21 --

 

miało być wesoło i podnosząco co po niektórych na duchu - jak widac udało się :bezradny: ku Twojemu rozgoryczeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubaka666, yyy... czytaj ze zrozumieniem, JEŚLI POTRAFISZ, CZŁOWIECZKU..

ja w pierwszym poście na dole napisałam o swoich darach

 

 

ale niestety... niektórzy nie mają DARU CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM... Panie Boże, wybacz im, nie wiedzą co czynią.... :twisted:

 

-- 08 lut 2011, 01:34 --

 

kubaka666, taki z CIEBIE CHOJRAK??

jak ktoś zacznie, to TY CZUJESZ SIĘ DOPIERO NA SILE KOMUŚ DOWALIĆ??

BO JAKOŚ wcześniej byłeś obecny na forum i nie byłeś taki, CHOMICZKU :twisted: WYSZCZEKANY...

 

-- 08 lut 2011, 01:37 --

 

jeszcze kubaka 666 :twisted: a może to SZATAN przez ciebie przemawia... :twisted:

 

-- 08 lut 2011, 01:46 --

 

jeszcze co nieco do nicka powyżej..

Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok. I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została uleczona. I zwodzi mieszkańców ziemi znakami, które jej dano uczynić przed Bestią, mówiąc mieszkańcom ziemi, by wykonali obraz Bestii, która otrzymała cios mieczem, a ożyła. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. (Jan)

 

Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba ta bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć. (Jan)

 

Na temat liczby imienia bestii napisano już wiele. Z pewnością interpretacji liczby 666 jest tyle, co ludzi zajmujących się tą zagadką. Poniżej znajduje się kilka przypadkowych i różnych interpretacji, które być może przybliżą problem oraz przedstawią na ile sposobów ludzie próbują interpretować liczbę 666 (najczęściej są to wyliczenia matematyczne).

 

[...] według tego co Biblia mówi to przyszły papież jest oznaczony liczbą 666 i on będzie pomagał antychrystowi w jego niecnych poczynaniach. [...] jedna z tych "fajnych " czapek, które noszą kolejni papieże ma emblemat. Zapisane są tam słowa i litery w greckim jak i hebrajskim, które oznaczają także cyfry i gdyby je wszystkie dodać, wtedy wyszedłby numer 666 [...]

 

[...] komputer, może cała sieć, jest bestią, a numer bestii to 666. Jak obliczyć? Z alfabetu angielskiego, gdzie powstało słowo "computer". Przypisując (wg. poniższego wzoru) każdą literę alfabetu odpowiedniej liczbie (pomnożonej przez 6), po zsumowaniu otrzymamy liczbę 666.

a=1

 

b=2

 

c=3

 

d=4

 

e=5

 

f=6

 

g=7

 

h=8

 

i=9

 

j=10

 

k=11

 

l=12

 

m=13

n=14

 

o=15

 

p=16

 

q=17

 

r=18

 

s=19

 

t=20

 

u=21

 

v=22

 

w=23

 

x=24

 

y=25

 

z=26

 

 

Istnieją także wyrażenia mające cechy wspólne z osobą antychrysta, pisane za pomocą liter greckich bądź hebrajskich, pod którymi kryje się liczba 666.

 

Neron Kesar (cesarz Neron - postawa antychrześcijańska) = 666 (hebr.)

Kesar Romim (cesarz Rzymian) = 666 (hebr.)

Latainos (rzymski) = 666 (gr.)

Teitan (potężny) = 666 (gr.)

 

Żaden prorok w swoich przepowiedniach nie podaje imion bądź nazwisk przyszłych władców. Nostradamus posługiwał się symbolami, podobnie Daniel (mały róg = antychryst). Powód może być taki, że nie zostały im objawione imiona włądców, albo podanie tych imion w proroctwach mogłoby wpłynąć na losy przyszłych wydarzeń (np. zabójstwo danej osoby, zanim dojdzie do władzy).

Najbardziej logicznym wytłumaczeniem liczby 666 to takie, w którym imię antychrysta składa się z trzech wyrazów po 6 liter. Na bliskim wschodzie, skąd ma pochodzić antychryst, personalia składające się z trzech członów nie są rzadkością. Choć personalia przywódcy Irackiego składają się z dwóch cżłonów po 6 liter: Saddan Husein, to jednak nie należy dopatrywać się w nim antychrysta.

 

Końcowym etapem władzy antychrysta będzie opanowanie miejsc świętych tj. Jerozolimę, III świątynię Boga, a także święty naród. Szatan posłuży się antychrystem w walce z Bogiem, w walce o Izrael. Swojemu słudze da władzę nad wszystkim.

 

Wzniósł się on aż do wojska niebieskiego i strącił na ziemię część wojska oraz gwiazd i podeptał je. Wielkością dosięgał on niemal Władcy wojska, odjął Mu wieczną ofiarę, obalił miejsce Jego przybytku i Jego wojsko. Jako codzienną ofiarę składał występek i prawdę rzucił na ziemię; działał zaś skutecznie. (Daniel)

 

-- 08 lut 2011, 01:47 --

 

W przekazach biblijnych antychryst przedstawiony jest pod symbolem bestii. Apokalipsa Jana zawiera wiele szczegółów odnoszących się do władzy antychrysta, m.in. czas jego panowania. Interpretatorzy centurii Nostradamusa wskazują na 27 lat,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet posiada dar treści, ale brak mu daru formy, co w zestawieniu z brakami darów dystansu i poczucia humoru skutkuje przejawami daru złośliwości, daru docinana i daru zdania ostatniego (kiedy czyjeś "musi być na wierzchu").

 

a tak na serio/żartem (dla tych co mają dar mnogich interpretacji): czy ktoś ma dar dawania darów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

internet posiada dar treści, ale brak mu daru formy, co w zestawieniu z brakami darów dystansu i poczucia humoru skutkuje przejawami daru złośliwości, daru docinana i daru zdania ostatniego (kiedy czyjeś "musi być na wierzchu").

 

a tak na serio/żartem (dla tych co mają dar mnogich interpretacji): czy ktoś ma dar dawania darów?

 

 

.........i daru udawania ,że się wie co się chce przekazać, a także daru paplania,daru,przekonania że się posiada dar .

 

Dar ducha świętego -BZDURA :silence:

 

Zwykłe uwarunkowanie kulturowe ,jak rozwijasz umysł w dzieciństwie tak masz później predyspozycje .

Jak rodzice kładą nacisk na sport -to zwiększają możliwość rozwoju w tym kierunku.

Jak w domu masz dobra atmosfera ,zapoznają Cie jako dziecko z muzyka ,malarstwem,literatura ...to zwiększają prawdopodobieństwo -dobrze rozwiniętego gustu artystycznego i takich umiejętności .

I tak w kółko ,w każdej dziedzinie .

Duch święty .

 

DAR NAIWNEGO MYŚLENIA ot co

 

lakudajak lubisz być kąsana przez jadowite insekty ...to nie musisz w tym celu zakładać takiego tematu .

Zbliża się wiosna ,możemy skoczyć do lasu i poszukać gniazda os lub szerszeni ...efekt ten sam . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda_reaktywacja. przestan walic cytatami,kopiowac jakies teksty które i tak sa za długie by je czytac,naogladałas sie za dużo filmów dziewczyno.może zacznij mówic swoimi słowami jesli potrafisz oczywiscie,TKZw dar mówienia po ludzku i do ludzi.nauka tworzenia prostych sensownych zdan a nie odpowiadanie cytatami i tekstami z filmów i kreskówek.pozdrawiam :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda_reaktywacja. przestan walic cytatami,kopiowac jakies teksty które i tak sa za długie by je czytac,naogladałas sie za dużo filmów dziewczyno.może zacznij mówic swoimi słowami jesli potrafisz oczywiscie,TKZw dar mówienia po ludzku i do ludzi.nauka tworzenia prostych sensownych zdan a nie odpowiadanie cytatami i tekstami z filmów i kreskówek.pozdrawiam :angel:

 

jeśli nic innego nie masz do wniesienia poza docinkami i robieniem złej atmosfery, zamilcz.

następnym razem będzie ostrzeżenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×