Skocz do zawartości
Nerwica.com

dary ducha św - ale nie to, co myślicie =P


Gość lakuda_reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

jak miałam doła, wchodziłam sobie na różne fora i między innymi znalazłam coś o tzw darach zwyczajnych ducha św.

Weszłam właśnie na temat o zabuzeniachosobowosci i tam Litr Maślanki podczas rozmowy z Korbą napisał

to zawsze sprawiało mi radość ...wywoływanie uśmiechu na twarzach innych THX za inf

 

 

no i pomyślałam, że dla poprawienia samopoczucia niektórym z nas, pozwolę sobie przepisać tą przeczytaną przeze mnie informację..

 

Dary Ducha Świętego(zwyczajne):

 

dar ładnego uśmiechu

dar smacznego gotowania

dar słuchania (czasami mówimy, ze ktoś tak nas słuchał, ze byśmy całe życie mu opowiedzieli)

dar ładnego śpiewu

dar ładnego grania na gitarze

dar słowa (ktoś mówi z mądrością, aż chce się słuchać;))

dar ewangelizacji (ktoś mówi przekonująco o Bogu)

dar samoakceptacji

dar szczerości

dar rozumienia (ktoś okazuje nam zrozumienie; mają go np. dobrzy psycholodzy)

dar tańczenia (ktoś pięknie tańczy)

dar obecności ( jesteś , kiedy akurat Ciebie potrzeba)

dar radosnego animowania ( ktoś jest świetnym organizatorem- przykładem są wodzireje)

dar przywództwa (ktoś lubi i umie przewodzić w grupie)

dar radości (w twojej obecności jest wesoło, poprawiasz innym nastrój swoja obecnością)

dar braku ( kiedy nie masz żadnego z powyższych darów; jesteś biernym biorca tych darów,

które mają i dają inni)

 

 

 

no ja u siebie obserwuje jedynie dar braku

a jak to jest u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobieto piszesz o darach ducha sw w formie jakiej piszesz ok,wspominasz też tam o Bogu a na koniec dowalasz serie przeklenstw, i przy tym myslisz ze jeszcze jestes zabawna no prosze cie.mysle ze nie jestem jedyna osoba na tym forum która moga razic w oczy takie wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chciałam zauważyć, że nie ma żadnego niecenzuralnego słowa w moim podpisie... nie wiem, o czym Ty myślisz, ale skąd wiesz czy nie miałam na myśli czegoś o pietruszce? że napietruszki jedzeniebardzo ma ochotę ząb? a o czym TY margarita200, MYŚLISZ, TO JANIE WIEM..

 

-- 07 lut 2011, 22:22 --

 

MNIE CHODZIŁO O TO, JAKI KTO WIDZI U SIEBIE DAR.. W SUMIE, TO TEN TEMAT POWINIEN BYĆ RACZEJ W ZABAWACH.. może jeszcze da się go przenieść - żeby było wszystko jasne..? ( oczy kota w butach ze szreka) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200, poza tym, pozwolę sobie zauważyć, że droga M / drogi M napisałam ponad 3tyś postów n atym forum i już dawno zdążyłam zauważyć, że jest to forum psychologiczne..

 

:bezradny: ale moment... :bezradny: jaki to ma związek ?? :bezradny:

 

-- 07 lut 2011, 22:35 --

 

dominika92, ja mam w opisie ostrzeżenie - ktoś chce - proszę bardzo.. ale jeśli się da, bardzo proszę o przeniesienie tematu do zabaw.. może tam " nawiedzeni" nie będą zaglądać.. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda_reaktywacja. no jak juz napisałas o fanatykach to mnie rozgryzłas,rozwaliłas ,rozłożyłas na łopatki,jestes niesamowita :brawo::brawo:

:uklon::uklon::uklon: OD DZIŚ TY BĘDZIESZ MOIM GURU... :uklon::uklon:

BŁAGAM, DAJ TYKNĄĆ STOPKĘ!! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to na forum jakoś ostatnio taka maniera z tymi stópkami, trupimi czaszkami i umieralniami? :mrgreen:

 

Ja mam dar... hmm... dar obecności i chyba innych darów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, :mrgreen: no aż chyba sobie zaraz jakiś odcinek z mortem i Królem Julianem włączę.. :mrgreen:

 

aha... jeśli = po znajomości z moderatorami da się tak załatwić, to ja proszę o możliwość offtopu na tematy madagaskarowe, żeby ni ebyły jako offtop ..

 

p.s.

pewnie margarita200, poszła się modlić :mrgreen:

żeby tylko nie zapomniała, o.. " pokoju na świecie" :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200, hmm.. nie pogardzę, nie pogardzę .. św Juda Tadeusz nie był w stanie, ale może Tobie się uda..

 

 

i błagam, nie bierz wszystkiego na poważnie, bo to aż dziwne..

wzięłaś się z nikąd.. piszesz takie rzeczy, czepiasz się akurat mnie.. :bezradny:

 

dziwny jest ten świat... :P

 

-- 07 lut 2011, 23:05 --

 

Lakruida
:hide:

 

 

hmm.. i ucz się języków obcych... przyda się..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margarita200, dość. To miał być przyjemny temat, służący szukaniu w nas dobrych rzeczy. Zdajesz sobie sprawę z tego, że wielu z nas przychodzi to bardzo ciężko?????????????

 

lakuda_reaktywacja, przychylam się do prośby o odnośniki do bohaterów Madagaskaru, nikomu one nie szkodzą, a wielu wprawiają w radochę - np. moi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×