Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
juz

Osobowość bierno-agresywna

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jednym z moich zaburzeń jest właśnie bierno - agresywne. To by wyjaśniało ciągłe spóźnienia i odkładanie WSZYSTKIEGO na później. Nosz kur*a, nawet siku nie pójdę przez kilka godzin, tylko leżę z tym pełnym pęcherzem. "Chce mi się siku, ale nie chce mi się iść." To jest zdanie, które najlepiej opisuje moje życie. A ja głupia, myślałam, że to może depresja. Mam sporo z osobowości zależnej i na 100% bierno-agresywną. No dobra, to niech mi ktoś teraz powie jak z tym żyć. Bo jestem obecnie na skraju załamania. Mam myśli samobójcze, bo tym zwlekaniem, unikaniem, doprowadziłam moje życie do ruiny. Niech ktoś mi da nadzieję, że mogę żyć normalnie, błagam. :(

Edytowane przez Pipupapu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weltschmerz

To jest raczej prokrastynacja, nie musi to mieć czegokolwiek wspólnego z osobowością bierno - agresywną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, weltschmerz napisał:

To jest raczej prokrastynacja, nie musi to mieć czegokolwiek wspólnego z osobowością bierno - agresywną.

Ach... ja już nie wiem, ja mam wszystko. 😕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weltschmerz

Pociesz się tym, że akurat prokrastynacja dotyczy bardzo dużej części społeczeństwa, w tym też tej zdrowej (niezdiagnozowanej ;) ) pod kątem psychicznym i jedyne leczenie tej "przypadłości" to po prostu zebranie się do kupy. Tylko i aż tyle. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi