Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gosia hd

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem

Rekomendowane odpowiedzi

podziwiam Was, ja mam 27 lat i 10 lat byłam uzależniona od opio, 6 lat od benzo, dziś zajrzałam na forum i poza tym, że  śmiałam się z moich poprzednich postów zanim weszłam na majkę, hel, klony itd. dziś nie biorę benzo i opio od 2 lat ale zeszłam z pregabaliny 300 mg dziennie po roku brania na zero i nie jestem w stanie przymknąć oka na uboki, które są mniejsze o niebo od opiatowych albo benzowych ale wciąż nie dają mi normalnie funkcjonować. niby do opio nie wrócę po tylu latach, do benzo (znajomy na uboki wziął kodeinę, ja nie wyobrażam sobie tak przekreśllić wszystkiego ale on nie brał nigdy nic )też ale ciężko mi strasznie bez pregabliny bo jest jak zamiennik relanium/alpry/klona itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czemu odstawilas pregabaline.ona nie uzaleznia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć

Wklejam info o programie radiowym, w których będzie dyskusja na temat lekomanii, uzależnieniach od leków Audycja na żywo z cyklu "Porozmawiajmy o życiu.." którą dzisiaj (31.03.19 niedziela) o godz. 21.00 w Radiu Olsztyn poprowadzi Kinga Grabowska. Autorka o swoim cyklu mówi że ma on konwencje grupy wsparcia on - line w której obok zaproszonych ekspertów uczestniczą (anonimowo) sami słuchacze . Dziś w studiu będzie mowa o tym, jak leki mogą zawładnąć życiem zwykłych ludzi - więcej informacji na moim blogu. Serdecznie ZAPRASZAMY do udziału !!!

https://www.lekomaniablog.pl/lekomania-uzaleznienie-od-lek…/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim.Od czego by tu zacząć kończy się benzo a lekarz ciężko zachorował nie ma już skąd brać.Zastanawiam się nad detoksem w IPinie w Warszawie.Mam jeszcze pregabalinę i wierze że ona mi pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Skończyłem niedawno ciąg alkoholowo-bezodiazepinowy(ok 1,5msc) . Natomiast benzo jeszcze zarzucam min. dlatego że w głowie mi to namieszało w neuroprzekaźnikach zapewne i złapałem dola . Dlatego zajadam się od kilku dni sertraliną , której skutki uboczne właśnie niweluje 5mg diazepamu . Dodatkowo dziś     

zarzuciłem 3mg Sedanu (poczułem euforię i kopa do działania ) po dłuższej przerwie . Bardzo lubię działanie tych leków . Od zawsze byłem wstydliwy lękliwy i mało pewny siebie , dlatego tak dobrze się czuje po tych cukierkach. Bardzo mnie ostatnio do nich ciągnie psychicznie. I tu moje pytanie czy można działanie przegabaliny jak kolwiek porównać do BZD? Ktoś z własnego doświadczenia może powiedzieć czy udało mu się zejść z tego na tej zasadzie . Czuć wyraźnie przy pregabalinie jej działanie czy raczej działa w tle ?

Edytowane przez BEZ-niku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alkoholizm, narkomania są obecnie przyczyną wielu nieszczęść, ale czy tylko one zagrażają współczesnemu człowiekowi (?) A co z lekomaniąnetoholizmem, uzależnieniem od smartfonów, gier wirtualnych, telewizji, seksu, zakupów, jedzenia, diet itp ?? Audycja Kingi Grabowskiej z cyklu „Porozmawiajmy o życiu” w niedziele 19.05. (dzisiaj) godz. 21.00- 23.00.  Każdy może zadzwonić do studia, każdy może wziąć udział w dyskusji „na żywo” i powiedzieć co jeszcze nami może zawładnąć w naszym życiu.

NIEDZIELA, RADIO OLSZTYN – online – https://ro.com.pl/posluchaj/
Porozmawiajmy o życiu – godz 21.00 -23.00
kontakt do programu: 89-526-59-00

60353012_1096415977217782_2329532691608764416_n.jpg

Edytowane przez Przemek_44

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

.. dodam tylko że Polskie Radio Olsztyn to regionalna rozgłośnia Polskiego Radia nadająca z Olsztyna. Swym zasięgiem obejmuje całe województwo warmińsko-mazurskie oraz część pomorskiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego 

Zamieszczona powyżej grafika pochodzi jest własnością Polskiej (Agencji Prasowej PAP)

Więcej o programie można przeczytać w "zajawce" na moim blogu 

www.lekomaniablog.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi