Skocz do zawartości
Nerwica.com

Benzodiazepiny - Moja walka z uzależnieniem i odstawieniem


gosia hd

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Slayer napisał:

Cześć Jadziu!

Uda się,uda jesteś twarda.Zapytaj doktora jak najmniej boleśnie z tego zejść.

Może doktor Ci coś dołoży z SSRI żeby zniwelować skutki odstawienne i Ci ulży.

Kiedy masz wizytę?

Dopiero za 2 tygodnie , miałam iść szybciej ale mi przełożył, on jest dość ostrożny w tych specyfikach.Kategorycznie odmówił pregabaliny bo twierdzi że to też uzależnia, jest też przeciwny zamianie na diazepam, ogólnie mówi że mam powoli redukować i czytać dr Ashton gdy jest mi trudno/ w sensie że takie objawy występują /.Co prawda dał mi coaxil ale ja nie biorę bo nie chcę już niczego co majstruje przy mózgu😭.Ostatnio zaczęłam brac złoty korzeń, naturalny antydepresant.Dzięki że wierzysz we mnie☺.Ale może podzielić to 0.125 na pół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Ci poradzić czy masz podzielić tą 0,125 na pół bo widzisz co tu się dzieje na forum (np.kolega wyżej Arnin chyba został pogoniony z forum za swoje wypowiedzi.Tego też nie rozumiem kiedyś był tutaj taki Grabarz i wylewał tu swoje mądrości i pierdolety obrażając wszystkich w okół i było dobrze).

Ja piję codziennie ze cztery herbaty tego rumianku,o którym kiedyś pisałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Slayer napisał:

Nie mogę Ci poradzić czy masz podzielić tą 0,125 na pół bo widzisz co tu się dzieje na forum (np.kolega wyżej Arnin chyba został pogoniony z forum za swoje wypowiedzi.Tego też nie rozumiem kiedyś był tutaj taki Grabarz i wylewał tu swoje mądrości i pierdolety obrażając wszystkich w okół i było dobrze).

Ja piję codziennie ze cztery herbaty tego rumianku,o którym kiedyś pisałaś.

Pomaga Ci ten rumianek? Ja nikogo nie chcę pogonić ani nikomu ublizac, po prostu szukam tu pomocy i rady.Tyle lat przeżyłam bez żadnych prochów i teraz wdepnelam w coś takiego, to moje pierwsze i mam nadzieję ostatnie zetknięcie z takimi specyfikami.Pozdrawiam, długo Cię nie było☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu nikogo nie gonimy,Arnin został chyba pogoniony przez Moderatora.

Nie wiem jak z tym rumiankiem,na razie chyba nic ale z ziołami to chyba jest dłuższy proces.

Długo myślałem nad tym czy tutaj w ogóle jeszcze coś napisać bo osoby się dopytywały a ja próbowałem im coś poradzić i przeze mnie prawie dostały ostrzeżenia,a na to sobie nie mogę pozwolić bo honor mi nie pozwala żeby przeze mnie ktoś miał kłopoty.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Slayer napisał:

My tu nikogo nie gonimy,Arnin został chyba pogoniony przez Moderatora.

Nie wiem jak z tym rumiankiem,na razie chyba nic ale z ziołami to chyba jest dłuższy proces.

Długo myślałem nad tym czy tutaj w ogóle jeszcze coś napisać bo osoby się dopytywały a ja próbowałem im coś poradzić i przeze mnie prawie dostały ostrzeżenia,a na to sobie nie mogę pozwolić bo honor mi nie pozwala żeby przeze mnie ktoś miał kłopoty.

Jak to ostrzeżenia? Ja nic nie dostałam.Każda rada jest cenna, nie znikaj🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Slayer napisał:

Paroxetynie było nie przyjemnie,zrobiła się duszna atmosfera,mało co kto tam teraz coś pisze.

Slayer 

 nie pisze , bo jak tu pisać o leku i własnych z nim doświadczeniach ,żeby nie złamać REGULAMINU ???

 Skopiować ulotkę leku albo wysłać do lekarza ,,i, wszystko chyba już jasne .

 Co do mnie paro w dawce 10 mg z rana do 25 mg amitryptyliny na wieczór we spół z 37 mg Pregi wyciągnęło z upierdliwych ( szczególnie rannych) lęków . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jastara napisał:

Prawdą jest że dobre słowo działa cuda☺. Dziękuję za wsparcie🌹🌹

Mam dla Ciebie wiadomość... nie wiem czy dobrą czy zła ale... U ludzi w wieku 60 plus nie wzrasta zazwyczaj tolerancja na benzo i dawka stosowana jest baaaardzo długo skuteczna, oraz część psychiatrów decyduje się nie odstawiać pacjentom w tym wieku benzodiazepin jeżeli rzeczywiście pomagają w funkcjonowaniu. Zapytaj o to swojego psychiatrę... Bo jak będziesz dalej się tak miotać z tymi dawkami to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Albo odstawiam i cierpię albo nie odstawiam. Inaczej mózg w końcu się zbuntuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SayYes napisał:

Mam dla Ciebie wiadomość... nie wiem czy dobrą czy zła ale... U ludzi w wieku 60 plus nie wzrasta zazwyczaj tolerancja na benzo i dawka stosowana jest baaaardzo długo skuteczna, oraz część psychiatrów decyduje się nie odstawiać pacjentom w tym wieku benzodiazepin jeżeli rzeczywiście pomagają w funkcjonowaniu. Zapytaj o to swojego psychiatrę... Bo jak będziesz dalej się tak miotać z tymi dawkami to nic dobrego z tego nie wyjdzie. Albo odstawiam i cierpię albo nie odstawiam. Inaczej mózg w końcu się zbuntuje.

Pytalam już go nie raz, czy warto w moim wieku.Stanowczo twierdzi że trzeba, tym bardziej że zle się czuję po tych tabletkach.Też myślałam, nie wiem ile jeszcze pozyje , może zostać na jakiejś dawce? Jednak sama widzę , że to droga do nikad, u mnie tolerancja rośnie niestety😭.Miotam się, dziś nie wzięłam, zobaczę jak jutro się będę czuła.Ale jestem zdecydowana, ja się tak podle czuję jedząc to dziadostwo że nie mam wyjścia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jastara napisał:

Pytalam już go nie raz, czy warto w moim wieku.Stanowczo twierdzi że trzeba, tym bardziej że zle się czuję po tych tabletkach.Też myślałam, nie wiem ile jeszcze pozyje , może zostać na jakiejś dawce? Jednak sama widzę , że to droga do nikad, u mnie tolerancja rośnie niestety😭.Miotam się, dziś nie wzięłam, zobaczę jak jutro się będę czuła.Ale jestem zdecydowana, ja się tak podle czuję jedząc to dziadostwo że nie mam wyjścia 

W takim razie odstaw zdecydowanie środkową dawke… trochę poboli i przejdzie... wiem że to jest niefajne ale musisz przejść ten etap. Po tygodniu organizm przyzwyczai się do dwóch dawek. Rano i wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SayYes napisał:

W takim razie odstaw zdecydowanie środkową dawke… trochę poboli i przejdzie... wiem że to jest niefajne ale musisz przejść ten etap. Po tygodniu organizm przyzwyczai się do dwóch dawek. Rano i wieczorem.

Dzięki serdeczne, mam zamiar wytrzymać, już tyle wytrzymałam i nic mi się nie stało złego.Jestem Ci wdzięczna za rady, to pomaga bardzo.Zawroty głowy też są normalne przy redukcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jastara napisał:

Jesteś dobrym człowiekiem, dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam☺🌹

Nie wiem czy jestem dobry ale na pewno często nieźle wkurzony na Ciebie. Na snie słuchasz, psychiatry nie słuchasz... kosmos 🙂 A rak na poważnie zależy mi na tym żeby pomóc ludziom nie wdepnąć w większe gównom bo ja myślałem przez dwa lata biorąc tylko 0,5 alprazolamu raz na dobę że jestem bezpieczny a skończyło się agorafobią, fobią społeczną i permanentną bezsennością. Na szczęsice powoli to mija. Benzo należy brać dorażnie… inaczej będą kłopoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SayYes napisał:

Nie wiem czy jestem dobry ale na pewno często nieźle wkurzony na Ciebie. Na snie słuchasz, psychiatry nie słuchasz... kosmos 🙂 A rak na poważnie zależy mi na tym żeby pomóc ludziom nie wdepnąć w większe gównom bo ja myślałem przez dwa lata biorąc tylko 0,5 alprazolamu raz na dobę że jestem bezpieczny a skończyło się agorafobią, fobią społeczną i permanentną bezsennością. Na szczęsice powoli to mija. Benzo należy brać dorażnie… inaczej będą kłopoty.

Mnie pomogles bardzo przy odstawianiu i jestem Ci wdzięczna☺.Poprawiłes mi bardzo humor dziś wieczorem ,pozdrowienia☺ i mam nadzieję że niedługo będę na tym etapie co Ty☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Jastara napisał:

Mnie pomogles bardzo przy odstawianiu i jestem Ci wdzięczna☺.Poprawiłes mi bardzo humor dziś wieczorem ,pozdrowienia☺ i mam nadzieję że niedługo będę na tym etapie co Ty☺

Jeżeli będziesz na 0,25 raz dziennie to już będzie sukces. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jastara napisał:

Tak, to będzie sukces, ale prawdziwie szczęśliwa będę gdy odstawie ostatni okruszek.Zazdrość to paskudna przywara, ale zazdroszczę Ci wolności od benzo ☺

Czasami na przykład dzisiaj chętnie bym sobie zażył tak kiepsko się czuje... znowu słabośc, kołatanie serca i ucisk w klatce piersiowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SayYes napisał:

Czasami na przykład dzisiaj chętnie bym sobie zażył tak kiepsko się czuje... znowu słabośc, kołatanie serca i ucisk w klatce piersiowej.

To minie, będzie coraz lepiej i tylko lepiej, nie wracaj do tego, jesteś młody, dasz radę i będziesz szczęśliwy bez tego świństwa.Mówię tak do Ciebie bo jesteś tylko trochę starszy od mojej córki, życie jest piękne, przyniesie Ci jeszcze wiele dobrego .Jesteś wolny i ciesz się z tego, trzymam za Ciebie, pisz czasem jak się czujesz☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jastara napisał:

To minie, będzie coraz lepiej i tylko lepiej, nie wracaj do tego, jesteś młody, dasz radę i będziesz szczęśliwy bez tego świństwa.Mówię tak do Ciebie bo jesteś tylko trochę starszy od mojej córki, życie jest piękne, przyniesie Ci jeszcze wiele dobrego .Jesteś wolny i ciesz się z tego, trzymam za Ciebie, pisz czasem jak się czujesz☺

Dzięki.... to miłę. Ja za Ciebie też trzymam kciuki 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×