Skocz do zawartości
Nerwica.com

oznaki wiosny


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Uchhh... co to za straszny temat. Jest prawie luty, a wy już chcecie wiosnę :mrgreen:? Nie ma mowy. Co najmniej jeszcze jeden miesiąc prawdziwej zimy musi być! Bo to, co w tym roku było, to trochę nie wyszło - mróz przeplatał się z paskudną odwilżą.

Wiosna to ani mróz, ani ciepło, a brzydko to jest na pewno: kawały brudnego śniegu, błoto. Co tutaj lubić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, co to za oznaki wiosny... U mnie wroble cwierkaja w zasadzie cala zime (jesli nie ma siarczystych mrozow). O ile w ogole akurat sa, bo populacja wrobli w miastach jest coraz mniejsza, nad czym ubolewam, bo lubie te mile ptaszki;)

 

A co do zwiastunow wiosny, to dla mnie takim najpewniejszym zwiastunem jest pewnien specyficzny zapach (zapach wiosny wlasnie - wiosennego powietrza, ziemi i lekko zgnilej, niedawno odslonietej po roztopach trawy) Uwielbiam ten zapach, po prostu wiem,ze to pachnie wiosna! :) Ale w tym roku jeszcze tego nie czulam - sporo za wczesnie na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do zwiastunow wiosny, to dla mnie takim najpewniejszym zwiastunem jest pewnien specyficzny zapach (zapach wiosny wlasnie - wiosennego powietrza, ziemi i lekko zgnilej, niedawno odslonietej po roztopach trawy) Uwielbiam ten zapach, po prostu wiem,ze to pachnie wiosna! :)
- masz rację, tego jeszcze nie było

 

juz widac na ulicach pieknie wyeksponowane dlugie i zgrabne nogi
- myślałam ze zakonczenie tego zdania będzie inne ... co jeszcze widać na ulicach i chodnikach? coś mniej pozytywnego...i przyjemnego

 

u mnie dzisiaj nawrót zimy ale chociaż świeciło słońce

 

-- N lut 06, 2011 4:17 pm --

 

w ogrodzie juz wupuszczają liście cebulki hiacyntów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×