Skocz do zawartości
Nerwica.com

nasze wspomnienia z lat 90


neem

Rekomendowane odpowiedzi

Hitem w latach 90 też było Backstreet Boys, spice girls, kelly family, dj bobo ach i ten zakazany, przemycany na kasetach Liroy aby nikt się nie dowiedział że się ma jego kasetę przed rodzicami ^^ :D

 

Jak teraz tego słucham to aż łezka w oku się kręci z tej muzyki tyle energii bije...

 

a było też tak u was że co niedziele oglądaliście na Polsacie disco relax? haha

 

 

dominika92 przypomniałaś mi jeszcze serial który co sobotę leciał "siódme niebo" też fajny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, o kurcze...puściłam sobie to...i tekst znam cały czas na pamięć , niewiarygodne :D

 

[Dodane po edycji:]

 

a było też tak u was że co niedziele oglądaliście na Polsacie disco relax? haha

Nie no coś ty...wcale ;):oops:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ja dodam z lat 90 z zagranicznych wykonawców George Michael, Michael Jackson - jakie wtedy były zajebiste teledyski w ogóle...w porównaniu do tych z dzisiaj......dzień do nocy...

No i jedna telewizja muzyczna ..niemiecka VIVA :mrgreen:

[videoyoutube=diYAc7gB-0A][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladalam Disco relax :D A piosenek tych zespolow ktore wymieniles, dzis juz nie lubie.

Oprocz jednej piosenki Liroya wlasnie...

[videoyoutube=ofdg7iMFncE&feature=related]

[/videoyoutube]

 

Niesamowicie wplynela na mnie kiedys i nadal chyba bardzo dziala na mlodsza "mlodziez" ;) bo moja 13 letnia kuzynka z kolezanka sluchaly tej piosenki w duzym skupieniu...Tylko pamietam ten teledysk troche inaczej - na koncu oba ciala w trumnach spuszczano na linach do grobu... To jeszcze bardziej dzialalo na wyobraznie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to też dam znaleziony filmik z fragmentami piosenek z lat 90 :)

 

[videoyoutube=wMpK7FPn5Sc][/videoyoutube]

 

 

aż miło mi się zrobiło!

 

 

marcja o tak ten teledysk daje do myślenia nawet po tylu latach...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linka, teraz to nawet chyba już nikt cukierków nie wiesza na choinkę... Ja pamiętam jak zawsze wyjadaliśmy z siostrą cukierki ^^

 

 

 

a pamiętacie jak była moda w Polsce dostawać pod choinkę tamagotchi ? chyba polowa podstawówki to miała i każdy dbał o swoje zwierzątko haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz dzieci maja za duzo i nie umieja tego docenic. ja na jedna bajkę czekałam caly tydzien (najlepsza byla zawsze w niedziele). to bylo swieto...

 

ostatnio na zwrócona przeze mnie uwage o spózniniach jeden uczen powiedział mi ze ma az 7 km do szkoły!!!! (w duzym miescie, z regularna komunikacją) i czy ma wstawac o wpoł do szóstej?!

on nie wie co to znaczy chodzic do szkoły w sniegu i blocie, na wsi, gdzie wychodek był na podwórku "na narciarza", nie było sali gimnastycznej a w jednej sali uczyly sie 2 klasy! i nigdy sie tego nie dowie. szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamagotchi bylo super ale ja jakos nie mialam, nie udalo sie wyprosic ;)

 

Obejrzyjcie to! :) http://daria24.wrzuta.pl/film/8qq8xFNCuzh/tacy_byli_my_lata_80_i_90_

 

Genialne! Alez nostalgia mnie opanowala...:) :105:

 

[Dodane po edycji:]

 

Hej ludzie miało być o bajkach..:) Smerfy.Uwielbialam je.;)

 

Wg. mnie zatem temat powinien zostac zmieniony na inny, obejmujacy temat szerzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauważyliście że w latach 90 żyło się biedniej ale szczęśliwiej... nie to co teraz tylko każdy w pogoni za pieniądzmi a wartości rodzinne pozostają w tyle ;f

 

 

P.s temat jest "bajki z tamtych lat... czyli nasze wspominania z lat 90'" a może by tak zmienić "nasze wspominania z lat 90" ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lata 90 to 97 rok,miałam wtedy 13-14 lat,szał na 'Młode Wilki" Varius Manx,dla mnie to czas buntu,bezsensownych kłutni z nauczycielami co jedyne za cel miało,żeby się kłucić,fryderyki 97 i Agnieszka Chylińska słynnej wypowiedzi o nauczycielach,ja 11 dziurami w uszach i rzemykami na nadgarskach po same łokcie,podarte tenisówki z zawsze rozwiązanymi sznurowadłami,dieta i żywienie sie dziennie jabłkiem,palenie papierosów ukradkiem i picie piwa, powódź i długie wakacje poza domem bez znaku życia.Ostatni rok przed chorobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak rodzice pod koniec lat 80-tych kupili video to było coś, wow,nigdy nie zapomnę tej radości całej rodzinki, potem wypożyczanie kaset, i oglądanie po sto razy Darty Dancing :lol: i tak mi się jeszcze przypomniała oranżada w woreczkach, i pan który przyjeżdżał na plac zabaw z watą cukrową, która nigdy już tak nie będzie smakować jak w dzieciństwie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie języczki świetne :) Lubiłem jeszcze cukierki "kapitańskie" ale kukułki były moim zdaniem nieciekawe ;]

 

Pamiętam serial "cudowne lata" z takim małym brunecikiem - świetne.

 

Mecze w kapsle, olimpiady organizowane na podwórku, budowanie "bazy" w lesie, granie w piłę, nauka jazdy bez trzymanki na rowerze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×