Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

odstawilam doxepin. biore paro 20 mg. bede przechodzic na 30 mg. mam dosc tego leczenia, spania, zmeczenia. w nocy nie spie. a po odstawieniu doxepinu ze spaniem jest gorzej. nastroj zly. zycie nie ma sensu. ja jestem bez sensu. czy ktos bral paro na noc? bo podobno moge brac na noc zamiast na dzien. i jestem glodna. caly czas :( a jak znowu przytyje to sie zalamie jesczez bardziej. takie bledne kolo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do paroksetyny to nic mi się po niej nie chciało, a teraz mc na amitryptylinie i dzisiaj chciało mi się wyjść z domu z własnej incjatywy i poroznosić CV po firmach. Po prostu mam chęć na działanie ale na pewno to nie po paro. ;)

Paro od wczoraj zmniejszyłem na 30mg. Zastanawiam się czy nie zwiększyć ami do 75mg. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60 mg paroksetyny to rzeczywiście sporo - ja bym nie wytrzymał tak dużej ilości serotoniny na dziś. Kiedyś dostawałem akatyzji po 20 mg paroksetyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak skupiałam sie na swoim wewnętrznym świecie leków i depresji lękowej i czytania forum-że zawałam wszytsko w pracy..szok..takie gafy popełniam , do tego doprowadziło mnie czytanie internetu...

jak nie byłam świadoma o co kaman w lekach łykałam grzecznie anafranilek 2 lata potem seroxat..i było mwszystko cacy zachciało mi sie studiować internetową medycynę..szok totalne rozbicie,rozkojarzenie w domu ,w pracy...nie mogę juz dłużej sobie na to pozwolic..zniszczyłam siebie i wypaliłam analizowaniem wszystkich objawów,innych i porównywania do swoich..studiowanie leków to od roku był mój jedyny sens życia.I przy tym nabawiałm sie nawrotu choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę już z 54 dni chyba na dawce 10mg i nie narzekam. Na fobię społeczną chyba najlepszy antydepresant. Wiadomo, że nie jest to jakiś zwrot o 180 stopni, ale z takich nieuzależniających leków, to myślę, że trudno byłoby znaleźć coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Paroksetyna to chyba najlepszy lek na fobie spoleczna. Moze jedynie Amitryptylina, Noveril lub Anafranil , Doksepina moga byc lepsze, ale warunkowo, zaleznie od okolicznosci i predyspozycji reagowania na dane leki.

 

Natomiast Paro ciezko sie odstawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×