Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Ricardop napisał:

Jak najbardziej jest taka szansza. U mnie zawsze są to 2-3 miesiące nim się rozkręci 

 Dzięki za odpowiedź. No tylko że u mnie było już kilkanaście leków i nic nie pomaga ☹️zero skutków ubocznych i zero działania. I jak tu mieć wiarę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapewne juz nie jeden pytal o zaburzenia libido itd. Spytam jeszcze raz , czy sa jakies problemy z erekcja i orgazmem ? Dzis lekarka zapisala mi ten lek twierdzac ze w jej 20 letniej karierze miala tylko jednego pacjenta skarzacego sie na takie zaburzenia, troche mi sie nie chce w to wierzyc😅 Mowila tez o jednym pacjencie ktory mial przedluzony i bolesny wzwod po Paro. Z tego co wiem to wszystkie SSRI maja takie dzialanie ze zaburzaja libido wiec jestem ciekaw ilu forumowiczow z czyms takim sie spotkalo. Z tego co wyczytalem gdzies na forach to Paroksetyna i Wenlafaksyna ma najwyzszy wskaznik takich zaburzen. Nie wiem czy lekarce ufac i podejmowac ryzyko bo kobieta nie da mi zyc jak bedzie w spodniach flak. Bralem juz kilka SSRI i na kazdym to samo. 
 

Jeszcze jedno czy ktos moze cos polecic co by nie zaburzalo libido. Wiem ze Trazodon, Mirtazapina, Mianseryna, Wellbutrin, Buspiron , Wortioksetyna nie zaburza ale kazdy juz przetestowalem. 
 

Dzieki z gory za odpowiedz, pozdrawiam👍🏻🖐🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiotrekLondon, witam Cie i pozdrawiam ;)
 

45 minut temu, PiotrekLondon napisał:

w jej 20 letniej karierze miala tylko jednego pacjenta skarzacego sie na takie zaburzenia

🤣

Naturalnie, ze nie mozesz jej ufac ;)  Ja w mojej prawie 20 letniej karierze podczas brania paro, spotkalem tylko kilka osob, i to prawie same kobiety, ktore nie mialy ubokow jesli chodzi o libido lub orgazm. Ja w moim przypadku z libido nie mam problemu, bo zawsze bylo wysokie, ale z wytryskiem mozna zapomiec. Zawsze jak jestem juz krotko przed, on sie nie pojawia i mozna kontynuowac stosunek bez konca :D  Czytlem nawet, ze paro przepisuje sie osobom, ktore cierpia na przedwczesny wytrysk. 
Niestety antidotum jeszcze nie znalazlem, moze poza kilkudniowa abstynecja seksualna. Wtedy jest szansa na szybszy wytrysk ;)  
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Don Corleone napisał:

Dziala od poczatku tak samo, a moze to juz jest tylko placebo

Działa albo placebo? To może jesteś wyleczony, albo wyleczyłeś się? Albo nie wiem co.

Właśnie myślę o paro żeby zacząć może brać. Na takie spięcie chyba od lęku albo stresu. Napięcie mięśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Don Corleone nie biorę paro. Brałem może 10 dni kiedyś 10 mg. Biorę teraz wenle 50 mg. Rozbrajam kapsułką i są tam mini tableteczki, 6 tableteczek i odkładam 2 tableteczki no i biorę 4 tableteczki co wychodzi 50 mg wenli.

 

Mówisz że na leki i napięcie mięśni paro jest dobra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Biorę kolejny raz Parogen. Wcześniej działał szybko przy dawce 20 mg. Teraz 3 tyg. brałam lek ale polepszył się tylko nastrój. Potem lekarz zwiększył dawkę na 30 mg. Biorę ja od 2 tyg. Natręctwa nadal są. Czy jest szansa, że to się rozkręci? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy.na imie mam łukasz i mam 37 lat.biore od stycznia 20 paro plus od kwietnia deprexolet 30.mialem ogolnie lęki i problemy ze snem i depresje.bralem samo paro ale nie moglem dalej spac,wybudzanie w nocy,tragedia.Bralem

kwetapiamine ktora na

poczatku pomagala ale pozniej przestala dzialac.Do paro lekarz dal mi mianseryne na noc i zadzialala,spie super a rano aktywuje nie leze w lozku.jesli chcialby ktos cos zapytac to prosze napisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Jurecki napisał:
W dniu 12.08.2020 o 16:39, Kalebx3 Gorliwy napisał:

na napięcie mięśni paro Ci nie pomoże ,,, tylko okład z młodych piersi

No masz racje tylko skąd te młode piersi brać? :D

 

 z kurzej fermy też od biedy mogą być ,,, piersi (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pawel87 napisał:

Mam zaburzenia depresyjne lękowe fobie który lek wybrać park czy angomalatyne 

Musisz sprobowac sam ktory lek bedzie lepiej ci podchodzil ale takie testy to tez meczenie sie.ja na zaburzenia depresyjne lekowe biore paro plus miansa na sen i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecze się na wrzodzejqce zapalenie jelita grubego wycięto mi nowotwora mam guza tarczycy zaburzenia czynnościowe zoladkowe arytmię i nadciśnienie od kilku lat leczę się na zaburzenia depresyjne lękowe miałem stosowane leki z grupy SSRI z powodu skutków ubocznych nie dałem rady znowu snri powodowały nadciśnienie pregabalin puchlem na twarzy blokowało mi mocz tycie lekarz przepisał mi teraz angomalatyne i arypiprazol na aktywizację mam ściska dietę co byście mi jeszcze polecili na zaburzenia lękowe aby nie było dużo skutków ubocznych bo mój żołądek i jelita są wrazliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×