Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, picziklaki napisał:

Clonazepam mnie nie uśpi tylko paradoksalnie pobudzi i będę po nim odpieprzał maniane. Bez chlorprotiksenu nie zasnę inne leki neuroleptyczne są przeze mnie przetestowane i nieskuteczne.

Mnie Clonazepam tylko lekko oszałamia ale to przechodzi ale spać się niechce.

Ja mam podobnie tylko chlorprotriksen mnie usypia. Raz wziąłem mitre to na drugi dzień tragedia.....kweta 25 mg obżarstwo i niespanie,trittico nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ostatnia dawka Elicea i pożegnanie. Od jutra przeskok z 10mg Seroxat'u na 20mg. Zomiren SR mam brac jeszcze przez 10 dni i odstawić.

Od tygodnia można powiedzieć, ze jest spokój nie to co ostatnie 3 tygodnie na 20mg Elicea, gdzie miałem opory na wyjscie i leki na treningach, teraz ich nie ma i wiecej pozytywnych mysli w głowie.

Myślę, ze tutaj głównie Zomiren robi swoje. Ciekawe jak bedzie po odstawieniu benzo i na samym Paro.

Na noc biore jeszcze Trittico SR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, picziklaki napisał:

To samo mam mianseryna, mirtrazepina odpada ze względu na ich działanie oreksjogenne czyli zwiększające apetyt, a nie mogę sobie na to pozwolić z którym mam i tak problem bo ważę 100 kg. 

Po mirtrazapinie na drugi dzień głowa tak ciężka,senność nie dało dojść do siebie. Niestety u mnie waga doszła do 140 kg a wzrost mam 187 cm. Mam ciężkie zaburzenia depresyjne + lękowe przez choroby fizyczne. Dlatego mam kompulsywne objadanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja bym się nie wyspał wstając tak wcześnie zależy też o której kladłeś się spać. Ja mam problem 4 dzień na dawce rzędu 50 mg ze wstawaniem i dobudzeniem się ale po kawce dochodzę do siebie. 

Edytowane przez picziklaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Natrętnik napisał:

Skończy mi się pudełko Paxtinu, to z ciekawości przesiade się na ten Seroxat. Mija właśnie rowniotki miesiąc zażywania i wstałem dziś równo 4:30 od niepamiętnych czasów i pije kawe. Przypadek ? Zawsze wstaje najwcześniej o 8.

 

 Nie ma przypadków , a już szczególnie w naszej dyscyplinie " sportu " Panie Duży (-; 

 Przed kawką na pusty żołądek proponuje ekstrakt z Soplicówki jezozwatej ( z 2-3 kapsy ) i będziesz chodził w skowronkach , lepeij niz jakbys wcześniej spał po 12 godzin ,,, ku pocieszeniu :

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jak wróciłem do pregabaliny w dawce rzędu 600 mg to ona działa na mnie motywująco do tych 50 mg paroksetyny. Szkoda, że przy jej odstawianiu stopniowo redukując dawkę w tempie o 75 mg na tydzień jest przeciwieństwo tego stanu w postaci złego samopoczucia zmęczenia senności i otepienia. No ale po przerwie jak spadła mi na nią tolerancja i działa jak powinna zamierzam pobrać ja z conajmniej kilka miesięcy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to niewiem co robić mam bardzo cieżkie zaburzenia depresyjne + bardzo ciężki lęk uogólniony + ciężki niepokój psychoruchowy . Czy zostać na Setralinie czy jednak zacząć Paroksetyne. Jednym słowem moje zaburzenia są bardzo ciężkie. Prega nie działa . 

Czy Paro podziała na silną depresje? 

Chce uspokojenia. Nie muszę mieć motywacji bo i tak nie mogę pracować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

 

 Nie ma przypadków , a już szczególnie w naszej dyscyplinie " sportu " Panie Duży (-; 

 Przed kawką na pusty żołądek proponuje ekstrakt z Soplicówki jezozwatej ( z 2-3 kapsy ) i będziesz chodził w skowronkach , lepeij niz jakbys wcześniej spał po 12 godzin ,,, ku pocieszeniu :

 

 

 

No i po co mi tak mówisz, teraz jako lekoman będę musiał to kupić :P Dzisiaj znowu 4:43 pobudka bez budzika i wyspany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Elendil napisał:

Szczerze to niewiem co robić mam bardzo cieżkie zaburzenia depresyjne + bardzo ciężki lęk uogólniony + ciężki niepokój psychoruchowy . Czy zostać na Setralinie czy jednak zacząć Paroksetyne. Jednym słowem moje zaburzenia są bardzo ciężkie. Prega nie działa . 

Czy Paro podziała na silną depresje? 

Chce uspokojenia. Nie muszę mieć motywacji bo i tak nie mogę pracować .

No to najlepiej Paro albo Fevarin. Jak nie chodzisz do roboty i nie masz obowiązków, to ten drugi nawet lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jak w końcu z tą substancją w preparacie ?

Bo jeden rabin jest za półwodnikiem a jeden za bezwodnikiem, hmm ?

 

Przetestowałem kilka miesięcy jedno, i kilka miesięcy drugie, i działanie wydaje mi się takie samo,

jakie są wasze odczucia ?

 

Jestem na paroksetynie 60mg

lamotrygina 100mg x2

pregabalina 150mg x2

 

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Powyższy mix leci od początku lutego, tego roku.

 

Mix mnie nie zamula, czuć eSeSeRaI'owe uspokojenie w lękach i fobiach, nie jest jakaś odwaga, że WOW, ale takie subtelne stępienie tychże emocji.

Czasami ciężko się wybudzam, gdyż jem clonazepam, z którego teraz będę schodził, dawkowanie mniej więcej 2mg x2, oraz baklofen w dawkach 50mg-100mg od jakiś 4 miesięcy, więc system GABA-a/b został trochę połaskotany, także jazda do specjalisty i odstawiamy powoli.

 

Co do działania przeciwdepresyjnego to jest naprawdę całkiem całkiem, tylko wystarczy coś zacząć, i nie idzie mnie oderwać od danej czynności, nawet śmiało mogę powiedzieć, że niezle to buja.

OCD zmniejszyło się, i to sporo,

hmm, mógłbym to także określić, że część tej frustracji co wynikała z powtarzania różnych czynności, tudzież myślowych schematów przechodzi na czynności, które w danym momencie chcę zrealizować, co za tym idzie odczuwał satysfakcję, że mogę się jako tako na czymś skupić (chociaż idealnie nie jest, wiecie o co chodzi- TU i TERAZ, i nic się nie liczy, chociaż jak się uprzednio rozluznie i skupię na ciele i otoczeniu przez jakiś czas- taka można powiedzieć medytacja- to mamy tego namiastkę)

 

Codziennie uprawiam sport i stosuję dietę, piję różne ziółka, łykam witaminy, suplementy i minerały, w czym paroksetyna zupełnie nie koliduję,

jedynie mam problem od lat, że wybudzam się w nocy, i potrafię dużo zjeść.. mam jakąś wkrętkę, że

to mi pomoże ponownie zasnąć, bo jakiegoś kosmicznego nacisku na jedzenie nie czuję, tylko troszke.. :D

 

Polecam paroksetynę na OCD i lęki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×