Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Może nasilac te objawy, zwlaszcza na poczatku leczenie, ale nie koniecznie, ale zapewniam cie, że jak juz paro zacznie dzialac, to szybko zapomnisz o raku

 

 

myśle podobnie jak slawas,

Pewnie z ponad miesiąc musisz odczekać na pełne wejście leku .

Natrętne mysli o raku to nerwica natręctw. Ciekawe jak u Ciebie zadziała akurat Paroksetyna . Oby zaskoczyła , to ogólnie dobry lek . Mi bardzo pomógł , brałem go ponad 4 lata .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po około 2 tygodniach powinno działać

 

Tak piszą w ulotce, ale to nieprawda. U mnie zaczęła działać po sześciu tygodniach, a przez pierwsze dwa objawy tak mi się nasiliły, że dwa razy wylądowałem na pogotowiu, bo byłem pewien, że umieram. Też jestem hipochondrykiem akurat więc wiem o czym mowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją psychiką i objawami somatycznymi nadal nie jest najlepiej. Mija dwa tygodnia a bóle nadal są. Myśli zamiast się uspokajać szaleją jak głupie. Wsłuchuję się w każdy sygnał swojego ciała, rano jest chyba najgorzej. Zresztą po zażyciu tabletki tez zaczynają się cuda. Rozedrganie wewnętrzne, bóle .. kurde, może to jednak nie nerwica tylko ten cholerny rak? Niby badania ok ale wątpliwości są..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją psychiką i objawami somatycznymi nadal nie jest najlepiej. Mija dwa tygodnia a bóle nadal są. Myśli zamiast się uspokajać szaleją jak głupie. Wsłuchuję się w każdy sygnał swojego ciała, rano jest chyba najgorzej. Zresztą po zażyciu tabletki tez zaczynają się cuda. Rozedrganie wewnętrzne, bóle .. kurde, może to jednak nie nerwica tylko ten cholerny rak? Niby badania ok ale wątpliwości są..:(

 

No to zrób badania w tym kierunku i się uspokoisz ale obawa że ma się raka to raczej standard u większości pacjentów zaburzeniami nerwicowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam rezonans jamy brzusznej, usg. Wyszło ok. No ale wyczytałam, że w obrazowaniu narządów jamy brzusznej lepsze jest TK, no i znów się nakręcam, bo może jednak coś tam jest a nie wykazało?? Zwariować można normalnie. Przecież coś by chyba było widać w rezonansie, to nie jest jakieś pierwsze-lepsze badanie, tylko raczej dokładna diagnostyka. Ehhh..tylko hipochondryk zrozumie hipochondryka. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby było coś dużego to rezonans, który jest zajebiście dokładnym badaniem i jeżeli robiłaś prywatnie no to troche pieniędzy straciłaś. Tk wykaże to samo, wcale nie jest dokładniejsze.

 

-- 16 sty 2017, 16:51 --

 

Jakby było coś dużego to rezonans, który jest zajebiście dokładnym badaniem by to wykazał i jeżeli robiłaś prywatnie no to troche pieniędzy straciłaś. Tk wykaże to samo, wcale nie jest dokładniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 dzień nie biorę paroksetyny. od 2 ciągle płaczę, czuję się jak ostatnie g*wno. to normalne? minie?

 

miziam, bądż cierpliwa , lek czasami u niektórych osób ciężko zaskakuje , ale poczekaj jeszcze( choćby z zaciśniętymi zębami )około 3-4 tygodni i powinno ruszyć do przodu z lepszym samopoczuciem . Jaka dawkę bierzesz ?

 

-- 16 sty 2017, 21:09 --

 

looser, brałem ten lek ponad 4 lata dzień w dzień . Badania wątroby idealne biochemiczne jak i USG .

Lek zdecydowanie rozrzedza mocno krew , więc jak ktoś ma skłonności do krwawień , wybroczyn, radzę uważać . Dawki powyżej 40 mg moga grozić wylewami wewnętrzymi - tak mnie ostrzegał lekarz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, mój błąd że nie napisałam wyraźnie o co mi chodzi, ale jestem w okropnym stanie wybacz. Chodzi o to, że odstawiłam całkiem paroksetyne. Nie pomagała, więc nie było sensu brać. Schodziłam stopniowo z dawki 40 tak jak lekarz kazał, no i teraz już nie biorę nic. Mam siniaki jakbym właśnie zaczęła brać a nie odstawiła. Lamitrin nie pomaga się uspokoić ani trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie z czego łatwiej jest zejść z 20 mg paro czy 150 mg wenli? Doświadczyłem co prawda już odstawianie tych leków na przestrzeni ostatnich kilku lat ,ale nie pamiętam jak to było.

http://www.psychiatriapolska.pl/uploads/images/PP_5_2007/Heitzman%20s601_Psychiatria%20Polska%205_2007.pdf

88ed747a4e846.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×