Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

sory pytanie pewnie bardzo dyletanckie, ale jeśli chodzi o antydepresanty to kompletnie nie jestem w temacie, moje doświadczenie jesli chodzi o leki psychoaktywne to tylko alprazolam....a więc słyszę tutaj bardzo dobre opinie na temat paroksetyny, czemu więc ludzie nie biorą ją przez dłuższy okres czasu skoro tak dobrze działa na fobię? mam na mysli parę lat... czy może jednak biorą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę obecnie 30 mg zwiekszylem w ciagu miesiąca . Kilka razy w zyciu bralem paroksetyne zamiennie z wenlfksyna. Inne leki srednio lubię. Ale ... W chwili obecnej paro działa beznadziejnie lęki drżenia palpitacje serca strach przed śmiercią...... Nie wiem zwiększyć? Czy zmienić na cos innego. Na dużych dawkch boje się tycia. Do tego biorę lamorrygine 100.g ktora chyba tez gowno daje....

 

-- 09 lis 2015, 00:45 --

 

Biorę obecnie 30 mg zwiekszylem w ciagu miesiąca . Kilka razy w zyciu bralem paroksetyne zamiennie z wenlfksyna. Inne leki srednio lubię. Ale ... W chwili obecnej paro działa beznadziejnie lęki drżenia palpitacje serca strach przed śmiercią...... Nie wiem zwiększyć? Czy zmienić na cos innego. Na dużych dawkch boje się tycia. Do tego biorę lamorrygine 100.g ktora chyba tez gowno daje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory pytanie pewnie bardzo dyletanckie, ale jeśli chodzi o antydepresanty to kompletnie nie jestem w temacie, moje doświadczenie jesli chodzi o leki psychoaktywne to tylko alprazolam....a więc słyszę tutaj bardzo dobre opinie na temat paroksetyny, czemu więc ludzie nie biorą ją przez dłuższy okres czasu skoro tak dobrze działa na fobię? mam na mysli parę lat... czy może jednak biorą?

 

Są tacy co biorą latami, ja sam brałem prawie 2,5 roku, ale w przypadku fobii społecznej, trzeba wprowadzić jakieś zmiany, choćby psychoterapie, bo paroksetyna ci pomoże, ale jak przestaniesz brać to wszystko wróci do punktu wyjścia, najgorsze jest to, że po paro

nic się nie chce robić, choć to zależy od człowieka i też na co choruje, u mnie w przypadku depresji, nic się kompletnie nie chciało robić,

miałem wywalone na cały świat, to jest dobre na jakiś czas, ale z czasem staje się męczące. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi nadzieję, błagam!

 

Zaczynam swoją przygodę z paroksetyną, kiedyś już ją brałam, ale nie pamiętam czemu przestałam...

To co się dzieje teraz, jest dla mnie dramatem. Nie mogę wyjść z domu, ciało sztywnieje tak, że nie mogę ruszyć głową, zawroty głowy, serce wali. Lorafen 2,5 ; 5 mg nie pomaga. To jest moja ostatnia szansa...

 

Czy ktoś miał tak silne lęki i paro mu pomogła?

Od jutra 20 mg. I jeść nie mogę, ale wolę to niż lęk... Przejście z Asentry 150mg

 

edit.

ChAD.

lit 2 tabl

zolafren 10mg

lorafen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi nadzieję, błagam!

 

Zaczynam swoją przygodę z paroksetyną, kiedyś już ją brałam, ale nie pamiętam czemu przestałam...

To co się dzieje teraz, jest dla mnie dramatem. Nie mogę wyjść z domu, ciało sztywnieje tak, że nie mogę ruszyć głową, zawroty głowy, serce wali. Lorafen 2,5 ; 5 mg nie pomaga. To jest moja ostatnia szansa...

 

Czy ktoś miał tak silne lęki i paro mu pomogła?

Od jutra 20 mg. I jeść nie mogę, ale wolę to niż lęk... Przejście z Asentry 150mg

 

Jeśli jakiś lek ma ci pomóc na lęki to z pewnością jest to paroksetyna, ale trzeba poczekać na działanie,

z miesiąc minimum, musisz przetrwać, ja sam czuje się tragicznie, brałem prawie wszystkie leki i

depresja nadal obecna. :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie najlepsze działanie było po paru miechach :>

 

Ssri potrzebuje kilku miesięcy na rozkręcenie, też tak miałem, jakieś tam działanie da się zauważyć po kilku

tygodniach, ale to nie to to co powinno być, po paru miechach działają w pełni, o ile działają, bo z tym

działaniem to też różnie. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

są w tej piosence takie trafne słowa:

 

Jesteś tą piękną historią miłosną...

Której nigdy nie przestanę czytać

Łatwe słowa, delikatne słowa

,,,To było zbyt piękne..

 

Jesteś z jutra i z wczoraj

Zbyt piękne

Jesteś od zawsze mą jedyną prawdą

( ,,,dymana każdego dnia na dzień i dobry dobry, pogodny dzień

głębokim gardłem , do pyska parolem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro daje rade.

Tylko, lipa, że nic się nie chce robić.

 

zmiejsz dawkę( o 1/3, ew. 1/4 ) i zarzuć 3 tabletki Radioli ( to z butów wyskoczysz ) ;)

 

-- 11 lis 2015, 20:18 --

 

ta ma moc i jest tania :

po 3 tabsach mam taki power ,że fikam koziołki i spać nie mogę :

 

http://www.sfd.pl/sklep/Pharmovit_R%C3%B3%C5%BCeniec_G%C3%B3rski-Rhodiola_Rosea-opis33314.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×