Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk29, teraz i tak staram się brać tylko wtedy,gdy musze. Bo kiedysto ho ho... :mrgreen:

 

-- 01 sie 2014, 21:53 --

 

Ja chcę leki bez skutków ubocznych albo z takimi minimalnymi i żeby działały jedne mocniej drugie słabiej ale nie przeszkadzały żyć!!! Dziękuję może kiedyś się spełni :P:lol:

 

 

Cóż za piękne marzenia :mrgreen: . Ale ja też mam takie :105:-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam myśli że jak zacznę brać paro to będę się znów pocił jak dzik bo bez leków chociaż tego problemu nie ma.Że przez tą prolaktynę którą podnosi paro urosną mi cycki jak u kobiet.Że będę chciał ćwiczyć na siłowni a mięśnie będą miętkie i nienaturalne.Nie będzie przyrostów.Że będę senny zamulony i spasiony jak świnia bo już nie dużo mi brakuję.Gdy będę biegał będą spadki kondycji.Zaburzenia pamięci itp.Te leki często zamiast pomagać wyjść z depresji to jeszcze to pogarszają.A przecież na to mają działać.Ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, z tego co wymieniłes to u mnie się zgadza pocenie,pocę się jak chooj,a poza tym to zamiast zamulenia wróciła mi bezsenność,nic przytyć nie mogę choć bym chciała,więc na spasienie się na razie się u mnie nie zanosi. No ale to początki. lonsdale, ja nie pierwszy raz biorę paro,już się tym leczyłam z całkiem nievzłym skutkiem,zobaczymy,oby za te trzy miechy było tak jak wtedy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do wczoraj byłam na dawce 20mg Parogenu, piszę do wczoraj bo od wczoraj zwiększyłam o kolejne 20mg co dobowo daje 40mg tego leku. Mam zespół lęku uogólnionego wraz z agorafobią więc dawka 40mg jak najbardziej wskazana. No i jak to na początku kuracji odczuwam średnie rozdrażnienie, i śmieszne bądź też nie ale czuję się trochę jak na spidzie. Nosi mnie psychicznie i fizycznie. Nie jest to przyjemne. Daję sobie miesiąc czasu na odpowiednie stężenie i przyswojenie leku przez organizm. Z niecierpliwością czekam na poprawę bo jak na razie za wesoło nie jest. Myślałam, że wystarczy mi 20mg na dobę ale jednak myliłam się. Mój organizm potrzebuję potężnego kopa a nie dziecinnych dawek. Dodatkowo jak scarlett33, wspomagam się klonami żeby przetrwać te chore jazdy. No cóż jak to ludzie mówią trzeba być pokornym i bardzo, bardzo cierpliwym przy tego typu schorzeniach więc ja sobie żyję a leki niech robią to co do nich należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo na mnie byle co nie działa ;-)

a kiedys pamietam, że brałem jeszcze więcej

jak doktorka zapisała, to cóż, jej problem heheh ;-)

Siema jak na ciebie dziala paroksetyna i sertralina razem??

przedtem sennosc + dowolna duża ilosc snu w ciągu doby

a teraz spoko

poprawa, jakbym byl nowym czlowiekiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chada, ja mam bo brałem esci rok czasu, i teraz biorę paro 6 miesięcy

 

Escitalopram: częste sraczki, taki pot "z dupy", słabszy od paro, moim zdaniem to jest jakieś gówniane placebo brałem nawet 30 mg na zok i nic

Paroksetyna: silny lek, na początku dużo uboków które mijają z czasem, na natręctwa działa od dawki powyżej 40mg, pocenie na całym ciele, troche przygłupia jeżeli chodzi o myślenie ale da sie przyzwyczaić. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że paro działa, a esci nie działa wcale

 

Wiesz zalezy na co i u kogo.Na nerwicę natręctw nawet nie wiedziałem że esci jest zalecane.U mnie na deprechę i lęki esci już po tygodniu działa.Po pierwszych tabletkach już wycisza i zmniejsza napięcie.Oby paro też tak działała ale nie było mega pocenia jak po esci dlatego go zmieniam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro biorę ponad miesiąc dalej czuje napięcie słabość w nogach a teraz doszła gula w gardle kurcze jakoś słabo działa. Ile mam jeszcze czekać na efekt? Oby nie było tak ze za 3 razem wogole nie zadziała.

 

-- 04 sie 2014, 09:17 --

 

Acha i jeszcze jedno może ta mianseryna przycmiewa efekt paro? Juz sama nie wiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro biorę ponad miesiąc dalej czuje napięcie słabość w nogach a teraz doszła gula w gardle kurcze jakoś słabo działa. Ile mam jeszcze czekać na efekt? Oby nie było tak ze za 3 razem wogole nie zadziała.

 

To objawy nerwicy.A jak z ubocznymi kiedy przeszły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paro biorę ponad miesiąc dalej czuje napięcie słabość w nogach a teraz doszła gula w gardle kurcze jakoś słabo działa. Ile mam jeszcze czekać na efekt? Oby nie było tak ze za 3 razem wogole nie zadziała.

 

To objawy nerwicy.A jak z ubocznymi kiedy przeszły?

wydaje mi się ze jeszcze mnie trzymają poce się a poza tym rano po przebudzeniu serce wali jak młot. Nie wiem czy to uboki czy nie. Ogólne takie większe uboki przeszły po 3 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margor26, mi sie udaje, ze to wciąż nerwica. Poczekaj jeszcze trochę. Ja paro wcinam od marca, pierwsze trzy miesiące były takie sobie, potem trochę lepiej. Obecnie jem 40 mg

 

Wcześniej grałam esci, nie działała, miałam wciąż ataki paniki i zmieniłam na paro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedys pamietam, że brałem jeszcze więcej

jak doktorka zapisała, to cóż, jej problem heheh ;-)

Siema jak na ciebie dziala paroksetyna i sertralina razem??

przedtem sennosc + dowolna duża ilosc snu w ciągu doby

a teraz spoko

poprawa, jakbym byl nowym czlowiekiem ;)

Po jakim czasie nastapila poprawa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedys pamietam, że brałem jeszcze więcej

jak doktorka zapisała, to cóż, jej problem heheh ;-)

Siema jak na ciebie dziala paroksetyna i sertralina razem??

przedtem sennosc + dowolna duża ilosc snu w ciągu doby

a teraz spoko

poprawa, jakbym byl nowym czlowiekiem ;)

Po jakim czasie nastapila poprawa??

dokładnie już nie pamietam bo sie troche juz zatarło w pamięci

ale 1.5 roku, moze 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×