Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

c a homeopatia zamiast psychotropów?

homeopatia to KIT !!! Zapomnij o tym !!! Zero efektu ,oprócz wywalonych w błoto pieniędzy . Zresztą był tu wątek o homeo ,to tam sobie poczytaj.

Miesiąc strzeli jak bicza i będziesz z radości tańcować , tak Ci się poprawi ( wspomnisz moje słowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę słuchać tego Pana powyżej. Mnie paroksetyna rok temu wyciągnęła z wielkiego bagno - ostra depresja i ciężka agorafobia. Już po miesiącu odżyłem, a po dwóch wreszcie przestałem być wrakiem człowieka.

Homeopatia swego czasu była modna. Kiedyś w telewizji lekarz przed kamerą chciał udowodnić, że to kit - zażył kilkukrotnie większą od dopuszczalnej dawki leku i powiedział, że nie poniesie żadnych tego konsekwencji, bo to głównie cukier.

Więc jak chodzi o homeopatię - wierzył chłop w gusła aż mu dupa uschła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, 30-40mg paro i 60 mianseryny.

Kiedy zamuła po paroksetynie teoretycznie będzie mniejsza - gdy rozłożę dawkę na dwie raty w ciągu dnia, czy całość wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, mojej koleżance to pomogło, może to troche kwestia placebo albo poglądów, nie wiem

magnolia84, muszę to sobie wytatuować na czole srsly, albo żeby ktoś mi dawał kopa w dupe jak się nakręcam .__.

Dżejmson, no i mysle że to o to chodzi żeby nie było skutków ubocznych po home

Stifler19, ok to zadzwonie jutro, dzis jeszcze święto to tak troche nie wypada chyba xc

 

wgl to myslę żeby przestawic dawki na rano a nie tak wieczorem teraz, bo lepiej jednak zeby ktoś przy mnie był jak mam fazy, wię czy powinnam wziąsc paro teraz czy już nie brac i jutro z rana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punx powiedz lekarzowi że bardzo ciężko znosisz początek na paroksetynie, że masz lęk i te inne objawy i że chciałabys cloranxenem złagodzić te objawy...to lek który działa od razu uspokajająco i przeciwlękowo, szybko poczułabys sie lepiej i po tygodniu albo dwóch już nie musiałabyś go brać

 

Dżejmson jaka jest różnica po dołączeniu lamotryginy do ssri? uspokaja umysł? od pierwszej tabletki jakies chociażby minimalne efekty już są?

 

-- 26 gru 2013, 21:55 --

 

cloranxen działa od 40 do 100 godzin(okres półtrwania) więc co dwa dni wystarczy wziąć no i najlepiej brać jak najkrócej ten lek, myśle że najlepiej nie więcej jak tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stifler19, ok, choć dziś jak nie wziełam dawki to czuję się prawie normalnie, jedynie mam uczucie jakby ktoś za mną stal, ale takto jest ok..

 

-- 27 gru 2013, 14:55 --

 

własnie zadzwoniłam, świrolog stwierdził że to nie od leków tylko wszystko co mi sie dzieje to objawy nerwicy>.> i zebym dalej brała plus cloranxen, ale nie było go w aptece to matka kupiła mi tranxene, czy to jest mocniejsze od clora czy coś? czuje się jak świr, psychiatra może mi mówić że to od nerwicy ale dla mnie to gadanie jak do ściany :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stifler19, ok dobrze wiedzieć, ja sie na lekach kompletnie nie znam

Popiół, heh zamiast mi to powiedzieć to wciskał mi kit ze nic kompletnie mi nie bedzie, że to lekkie leki bez skutków ubocznych... ta. chyba powinnam poszukac innego lepszego psychiatry, ale już nie wiem do kogo isc ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łykam całość rano i najczęściej ok. godziny 16 lub 20 dostaję lekką zamułkę. Po prostu staram się wtedy coś robić, ruszać się. Ewentualnie poddaje się i ucinam drzemkę na godzinę.

Jeśli to nie przejdzie, to zamierzam podzielić dawkę na pół rano/wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elfrid, 30-40mg paro i 60 mianseryny.

Kiedy zamuła po paroksetynie teoretycznie będzie mniejsza - gdy rozłożę dawkę na dwie raty w ciągu dnia, czy całość wieczorem?

 

odpisałem Ci na priva, że z tą zamułą po paroksetynie to wcale nie jest tak do kocńca. Ale Ty masz już wprowadzony stabilizator w solidnej dawce od dłuższego czasu więc, to zmienia postać rzeczy.

 

-- 30 gru 2013, 04:57 --

 

 

Dżejmson jaka jest różnica po dołączeniu lamotryginy do ssri? uspokaja umysł? od pierwszej tabletki jakies chociażby minimalne efekty już są?

 

Podłączam się do pytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do Was pytanie, z przyczyn wlasnego zaniedbania od piatku nie biore paro i wczoraj cholera tez nie zlapalem lekarza, bo byl na wyjazdach, czy taka prawie tygodniowa przerwa w braniu duzo namiesza? do piatku bralem paro 2 miesiace, przez pierwszy miesiac 20mg a drugi 40mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×