Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj do niego dzwoniłam , on jest również psychoterapeuta..lecz jest dziwniejszy od ludzi chorych...znów będzie mi gadał 2 godziny o zakupie psa :(

 

-- 25 paź 2013, 09:15 --

 

kasia000, ja biore paracetamol , on wiedziec nie musi , po co mam sie meczyc ..on sadzi , ze organizm sam powinien pokonac grype..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psa miałam , musiałam uśpić , innego nie chce , lecz mu to tłumaczyć to , jak kamień w wodę.On wie lepiej , pojadę do niego , wyboru nie mam , ale recepty prześle mi poczta..nawet nie wiedziałam , ze tak można.

 

-- 25 paź 2013, 09:35 --

 

Ja nawet brałam Imbum , nic mi nie było , jak ząb mnie bolał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jest taka sytuacja hemoglobina mistyfikacja hehe a tak na serio to bralem pare dni po zwiekszeniu dawki na 20 mg bralem tą dawke 5 dni i teraz zmniejszylem na 15 mg i sie cuzje fatalnie scisk w gardle zaburzenia rownowagi bezsennosc lęki czy to mozliwe ze przez zmniejszenie dawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmarcinx92, Chyba mógł..ja biorę teraz 20 mg i nie zamierzam nic zmieniać...wszystko na to wyglada , ze Twoj sie przyzwyczaił , a na 20 mg , miałeś tylko kłopoty z mięśniami?

 

-- 25 paź 2013, 11:46 --

 

czy na 20 mg miałeś większe ataki paniki niz na 15 mg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xmarcinx92, spoko to efetk zmniejszenia dawki przerabialem to, miesiac temu. Zejście z 15 na 10 daje zauwazalne efety odstawienia. Niby to tylko cwiartka do odsawienia, ale jednak to sie czuje. Za pere dni sie uspokoi. Miałem nasilone lęki i pobudzenie, na szczescie po jakiś czasie minelo. Nie czułem żadnycj jazd zwiazanych z cialem, tylko psychiką. Moze za bardzo koncetrujsze sie na ciele, ale z rgugiej strony skoro widzisz róźnice to coś w tym jest.

 

-- 26 paź 2013, 03:34 --

 

hania33, szkoda ze u nas nie ma takich przepisow. Daja mi w kość te psy swoim szczekaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×