Skocz do zawartości
Nerwica.com

Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"


MOCca

Rekomendowane odpowiedzi

coś mi się wydaje, że Amon miał rację.

nie potraficie kulturalnie rozmawiać.

nie potraficie rzeczowo dyskutować, tylko musicie jeździć po sobie, obrażać się wzajemnie. kręci Was to?

żenada.

 

[Dodane po edycji:]

 

zaznaczam: jak tak będzie się dalej toczyć dyskusja, poczęstuję Was ostami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja autentycznie nie wiem skąd w niektórych tyle jadu ! Czy to że ktoś jest homo lub bi wam szkodzi ? Niektórzy z was prowokują innych do kłotni. Nie myślcie że modzi są ślepi, oni wyłapią kto zacząl więc ja jako założyciel tematu mowie pass.

Albo rozmawiamy o naszej oreintacji i o tym jak ją przeżywamy, jak ją odkryliśmy albo the end.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak mało coś się tu homo i bi meskich udziela właściwie tylko ja i milano reszta nie ma odwagi.. Widzę, że dziewczyny są bardziej otwarte na świat i bdb. :)

 

 

ja na swój sposób jestem bi, ale nie uprawiam seksu z facetami gdyż jest to według mnie

Nie estetyczne

Nie moralne

Nie męskie

Poza tym bardziej wolę dziewczyny, szkoda mi czasu na pakowanie się w relacje seksualne z facetami. Z kolegami to wole sobie zajarać zioła, wypić piwko, pograć na Xboxie np w fight nighta 4 :mrgreen: . Kiedyś miałem traumę z powodu swoich skłonności, teraz nauczyłem sie z nimi radzić, że prawie w ogóle mnie nie prześladują. Ma to związek z użalaniem się, rozczulaniem, i próżnością. Im jestem twardszy tym mniej homoseksualny się czuję.

Znałem kilku gejów i jedną lesbijkę w swoim życiu, potrafię rozpoznać takich ludzi z tłumu, i wiem że jeśli ktoś chce i się stara jest w stanie wyciszyc,a nawet wyeliminować skłonności homoseksualne, wszystko zależy od samozaparcia i pewnej wiedzy na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, ale jesli komuś jest ze "skłonnościami homoseksualnymi" dobrze i dla niego są one moralne i etyczne,to nie musi się ich pozbywać. ważne żeby czuć się ok względem siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, święte słowa ... Niech każdy zaakceptuje siebie. ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja, tak, to racja. Wtedy człowiek skazuje sie na zycie nieszczęśliwe. A pozatym nawet jak jest sie bi, to człowieka zawsze będzie ciągneło w jedną i drugą stronę. I też nie łatwo nad tym zapanować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, chodzi oto że ja nie czuję takiej potrzeby, mam dobrą wyobraźnię, potrafię sobie wyobrazić związek homoseksualny ze sobą w roli głównej i powiem Ci że nie widzę w takiej roli dla siebie miejsca.

Byłem za to w związku z paroma dziewczynami i właśnie takiego czegoś chcę na przyszłość.

Acha kiedyś korzystałem z grupy wsparcia " Pascha" która zajmuje sie pomocą osobą homoseksualnym głównie mężczyznom, w walce ze swoimi skłonnościami i powiem wam że jest sporo gejów i biseksualistów którzy nie akceptują swojego stanu i nie chcą żyć z homoseksualizmem. Mało tego w tej grupie było wielu ex gejów którzy mieli tak jak wy doświadczenie w tych sprawach i mimo po 10 letnich relacjach homoseksualnych pragną ułożyć sobie życie z kobietą. Rozmawiałem z tymi ludźmi więc znam temat.

Ale jeśli ktoś chce tak żyć to ok. jego sprawa. Mi osobiście szkoda na to życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zaakceptuje homoseksualistow, ani bisexow - powinniscie sie leczyc, ale nie... bo po co? skoro tak jest lepiej? Slowa was bola a odbyt juz nie? Ja jestem heterykiem i nie paraduje po ulicy gloszac ze moja orientacja jest najlepsza, ja nikomu pod koldre nie zagladam, ale nie zycze sobie aby ktos na sile ludziom wmawial ze ich zboczenie jest wporzadku. BDSM, czy tacy ludzie paraduja kilka razy w roku w latexie i krzycza ze wpierdol w lozku jest fajne? NIE, bo to jest prywatna sprawa kazdego czlowieka, ale homosie oprocz problemu sexualnego, maja problem w swojej glowce, ciesze sie niezmiernie, ze jestem w opozycji i mam nadzieje ze bede mial jeszcze nie raz okazje .... nvm :)

 

WIELKA POLSKA NA WIEKI

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka reakcja moderatorska, za negatywną opinię....bo...negatywnych być nie może, Cenzura, komuna???

A może najpierw upomnienie??

 

Duskusją jest luźną formą wypowiadania swojego zdania...czyżby jakiś kompleks? Ja już się nie wwypowiadam, ale żeby każdego tak traktować? Co się z Tobą dzieje ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, to nie temat o moderatorach.

A obrażanie innych użytkowników jest nagradzane - Regulamin forum przewiduje coś takiego. Ale niektórzy nie czytają widocznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka reakcja moderatorska, za negatywną opinię....bo...negatywnych być nie może, Cenzura, komuna???

A może najpierw upomnienie??

 

Mocca ale to nie jest dyskusja o homoseksualizmie, tylko watek: "Homoseksualisci - biseksualisci. Laczcie sie" Albo sie laczysz, albo nie;) Jak nie to nie piszesz nic i tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, a jakim prawem przyznajesz ostrzeżenia czym się kierujesz w temacie Homoseksualiści-bi-dołączcie się...?

 

Rozumiem, że to jednak prywatna wycieczka znów, prawa do osta bez ostrzeżenia chyba nie miałaś. EOT.

 

[Dodane po edycji:]

 

marcja, ok....nie łączę się...ale to jednak przegięcie. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, jestem moderatorem, więc możesz nam ładnie wyjaśnieć....dlaczego soby które się nie łączą ostrzymują osta. :) Wydaje mi się, że powinno być ich tu więcej, więcej ostaów za negatywną opinię ;) Gratuluje szybkiej reakcji.

 

 

Co do tematu...Jeśli ktoś czuje się, urażony, pokrzywdzony słowem homoś, niech raportuje...przecież to ładne określenie.

 

Leczcie się - to takie obraźliwe??? Pewnie, że powien być program promujący leczenie osoób niepewnych co do wyboru między k. a m.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, NIE ROZUMIESZ CO SIĘ DO CIEBIE PISZE?

temat jest o homoseksualistach, a nie moderatorach i ostatni raz Cię upominam, żebyś skończyła robić off-topic (i to jest właśnie off-topic w off-topicu)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, wydaje mi się, że upomnienia do wszystkich rozmówców przekazaliśmy wcześniej.

 

Mamy zamykać wszystkie tematy, bo odrazu się rozpoczyna jatka?

 

Każdy może mieć własne zdanie, a zadbać o kulturę wypowiedzi to już nie łaska??

 

Prosiłam, k...a, ale nie, nadal chamstwo górą :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×