Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy podoba się wam zarost?


Gość Pluto

Rekomendowane odpowiedzi

mi się podoba

 

Pluto, nie pytaj się nas jak to wygląda, zrób tak żebyś czuł się dobrze ;)

 

 

Dokladnie...jak ci sie podoba to "se" zrob, jak nie to nie...

 

Oczywiscie pytac sie jak najbardziej mozesz, ale mam nadzieje, ze masz dystans do tego co przeczytasz...

 

Minimum asertywnosci jest wymagane ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluto, Jak sobie strzelisz taki zarost to poproszę o fotkę, ocenię :)

 

Ogólnie podoba mi się trzydniowy zarost u faceta, ale nie znoszę wąsów i brody. Kojarzy mi się to z siedliskiem bakterii pomimo tego,że ktoś może te wąsy i brodę myć 10 razy dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podobaja Wam się faceci z tłustym ryjem,pełnym pryszczy,z okularami,i już nie powiem jak żle wyglądającymi zębami?

Zależy kim jest właściciel tego tłustego ryja pełnego pryszczy, okulraów i już nie powiem jak źle wyglądających zębów. Nie żebym była turpistką, ale zawsze może się umyć, dobrać odpowiednie oprawki/soczewki i zrobić coś z zębami, a jak się odpowiedniego charakteru nie ma to kicha, nie da rady się zmienić.

 

Osobiście jestem fanką pekaesów :D:oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apii, to wszystko zależy..

ja też w swoim czasie nie wyobrażałam sobie, jak można całować się z kimś, kto ma wąsy no i do tego brodę, ale okazuje się, że jednak można :roll: więc to kwestia akceptacji, przyzwyczajenia i przywiązania do drugiej osoby, jeśli początkowo ma się wątpliwości co do zarostu.. tak myślę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakuda, byc moze da sie przyzwyczaic do zatostu u faceta, nie wiem. Nigdy nie bylam w takiej sytuacji i pewnie nie bede, ale ja napisalam tylko odpowiedz na pytanie - czy podoba mi sie zarost na twarzy - odpowiedz brzmi NIE, nie podoba mi sie. Nie twierdze jednak, ze nie mozna sie do tego przyzwyczaic, czy kochac mimo wszystko :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×