Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co to jest?! Błagam, pomóżcie...


123huddy123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio kiedy wracałam do domu zapomniałam gdzie mieszkam. Tak bez powodu poszłam do kolegi, zaczęłam go podrywać i wypytywać o jego ddziewczynę. Przy okazji spytałam czy ma jeszcze dragi, powiedział że owszem i może mnie nawet poczęstować. Kiedy szłam po schodach do jego domu przewróciłam się i coś tak jakby mnie otrzeźwiło. Powiedziałam że lepiej już pójdę, a on że przecież chcialam wziąść z nim, wmówiłam mu że żartowałam i uciekłam jak najprędzej. Nie wiedziałam co się ze mną działo, nie pamiętałam nic. Później mi opowiedział. Ostatnio miałam podobną sytuację. Siedziałam w domu i po pewnej rozmowie która bardzo mnie zdenerwowała i zasmuciła zarazem, zaczęłam się gryźć po rękach. Aż do krwi. Kiedy zobaczyłam ją znowu coś mnie wzięło i opanowałam się. Innym razem idąc późnym wieczorem ulicą (byłam sama) usłyczałam przeraźliwe wrzaski i piski, a kiedy przechodziła jakaś dziewczyna spytałam czy coś słyszała podejrzanego popatrzała na mnie krzywo, powiedziała że nie i poszła. Ostatnio słyszałam takie same piski w szkole. Zaczęła boleć mnie głowa i było mi niedobrze. Ostatnio coraz częściej zdarza mi się, że zapominam gdzie jestem, jak się tam znalazłam i kim ja wogóle jestem. Przeraża mnie to... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

123huddy123, Witaj ,musisz ze swoim problemem zgłosić się do lekarza .

Bez żenady i wstydu ,czym prędzej to zrobisz tym prędzej będzie diagnoza i leczenie .Zwlekanie ,zazwyczaj pogarsza sprawe .

Jeżeli brak Ci odwagi to poproś kogoś ,żeby asystował Ci podczas takiej wizyty .

 

Ile masz lat co ,w jakich ilościach i jak często bierzesz? ...z dragami nie ma żartów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, nam się nie ma co wydawać ,nie jesteśmy od diagnozowania ( od tego są specjaliści )

my możemy tylko wspierać i doradzić . A przeczytaj dobrze post to może zauważysz motyw dragów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buka, nie trzeba ćpać dużo ,wystarczy mieć brak tolerancji na jakiś składnik substancji aktywnej ,

I już można sobie narobić bigosu.

 

123huddy123, Nie odbierz tego co pisze źle ,nie twierdze ,że jesteś ćpunem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Litr Maślanki co to znaczy brak tolerancji?

To znaczy ,ze są nawet ludzie którzy nie tolerują uwaga -dwutlenku-węgla . I w związku z tym po wypiciu gazowanego napoju maja stan podobny do upojenia alkoholowego . Tak samo może być z jakimś składnikiem narkotycznym ,wada receptora i bałagan w głowie się robi masakryczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha,litr maślanki,chojrakowa,przegraliscie :P:mrgreen:

 

lsd czy inne psychodeliki moga przyczynic sie do uwolnienia lęków(wyolbrzymenia),ale nie wywołują ich same z siebie.jednym słowem jak ktoś już ma problemy i cpa to dragi to mogą spotęgować,ale same nie wywołują takich objawów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinnaś porozmawiać z rodzicami lub kimś zaufanym i pójść czym prędzej do psychiatry. Jeśli się obawiasz takiej wizyty, to zapewniam CIę, że ton nic strasznego.. lekarz oceni co to może być i doradzi, ewentualnie zapisze jakieś leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak uczuć, jest problem co do psychologa, psychiatry itp. itd.

Ostatnio byłam z innym problemem i po prostu nie dosyć że wizyta nie pomogła, to jeszcze pogorszyła mój stan.

Poza tym jestem bardzo uczulona na ich podejście. Taka mina jakby wszystko rozumieli i na wszystko znaleźli jakiś sposób.

Denerwuje mnie też sposób rozmowy. Kiedy na wejściu rozmowy mówią: Jaki jest twój problem? Odechciewa mi się rozmowy.

Mam po prostu uczulenie na nich ;/ Wkurza mnie to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może pójdź do innego psychiatry czy psychologa? Na jednym lekarzu świat się nie kończy...a co na to Twoja rodzina? No i co Ci ten lekarz i psycholog zdiagnozowali w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może pójdź do innego psychiatry czy psychologa? Na jednym lekarzu świat się nie kończy...a co na to Twoja rodzina? No i co Ci ten lekarz i psycholog zdiagnozowali w ogóle?

Po pierwsze nic nie zdiagnozowali bo jak juz pisałam BYŁAM TAM Z INNNĄ SPRAWĄ! Czekam na wiadomośc o wizycie u terapeuty;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×