Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu blokujecie tematy ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

bez cenzury, nie wedle kaprysów, tylko są pewne granice przyzwoitości, które powinno się zachowywać.

 

I uwierz, że gdyby to od naszego kaprysu zależało, to ja już dawno bym połowę tematów pozamykała i dała w kosz :D

 

wiola173, fakt, tylko, że Margaryna9 pisze, ze nie wiadomo czy się chwali czy żali, bo w sumie to momentami nie wiem czy składać gratulacje, czy współczuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, do tej pory mam zablokowane konto na forum chociaż to moje pierwsze ostrzeżenie. Skoro przestrzegacie przepisów to czemu mi go nie przywróciłyście?

 

A swoje granice przyzwoitości przekroczyłem w momencie kiedy na mnie naskoczyliście za moje poglądy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, po jednym ostrzeżeniu nie ma się zablokowanego konta. Dopiero drugie ostrzeżenie daje bana. Jako, że sama, zbyt często nie częstuję ludzi ostrzeżeniami, to powinneś zwrócić się z pytaniem do osoby, która Ci to ostrzeżenie/nia przyznała. jednak wiem, że "za piękne oczy" czy za niewinność nikt bana nie dostaje i w momencie przyznawania go, dostaje się wiadomość z informacją o ostrzeżeniu.

 

Za poglądy nie naskakujemy, każdy może mieć swoje, nie lubimy (jak każdy), gdy ktoś narzuca swoje poglądy. Forum służy do dyskusji a nie do przekonywania kogoś co jest lepsze, co jest gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, fakt jest taki ze dostałem jedno ostrzeżenie, a konto dalej mam zablokowane to jest wasza sprawiedliwość i brak stronniczości.

A do swych poglądów nikogo nie będe zmuszał, ale jak ktoś będzie mnie zaczepiał i robił złośliwości to i ja nie pozostanę dłużny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, bardzo dojrzałe podejście. Zresztą to nie Paranoja dała ostrzeżenie więc po co piszesz to w tym temacie, napisz do osoby która to zrobiła i z nią podyskutuj. nikt nie odpowiada tutaj za drugą osobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, szczerze powiem, że nie znam całej sytuacji i powodu dla którego któryś z modów dał Ci ostrzeżenie, blokując jednocześnie konto.

Tak jak napisałam, proponuję napisać pw do osoby, która to zrobiła (ewentualnie do shada) by przedstawiła powody, którymi się kierowała oraz czy są szanse na to, że konto zostanie odblokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, czemu publicznie nie napiszesz niku koleżanki, nie chcesz wyjść na konfidentkę?

Wedle regulaminu tematy powinny być blokowane z powodu robienia offtopów, a wy jako moderatorki też powinłyście sie do tego stosować, a nie robicie tego, sobie na wzajem nie dajecie ostów i nie blokujecie swoich tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, nie po prostu nie wiem o kogo chodzi. my nie zakładamy tematów że zgwałciło nas 15 kobiet. za to musimy pilnować by nie robił tego ktoś inny.

pokaż mi przykład gdzie któryś z modów założył temat, który nadaję się do zablokowania, jeśli będziesz miał rację z chęcią go zablokuję. ;] tymczasem zachowuj się jak poważny człowiek i zamiast wszem i wobec oświadczać swoje żale jak to źle zostałeś potraktowany napisz do odpowiedniej osoby, skoro tak Ci zależy na przywróceniu konta, to zrób to, jeśli nie i wolisz pisać tu głupoty tzn. że albo ta osoba słusznie dała ci ostrzeżenia, albo że po prostu ci nie zależy.

miłej nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, byłam taka dobra , że załatwiłam sprawę za Ciebie. niedopatrzenie, które każdemu się zdarza. wystarczy normalnie napisać a nie robić awantury. koniec tematu jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, wcale nie pisze głupot, i jeśli chodzi o tematy to luz, ale offtopy robione sa nagminnie, a każecie za nie innych użytkowników. Poza tym nigdy nie założyłem fikcyjnego tematu w stylu " wyruchało mnie dziesięciu murzynów w bramie" czy " zostałem zgwałcony przez 15 kobiet na śmietniku" zawsze podchodziłem do sprawy poważnie z szacunkiem i apeluje o to samo. Miłej nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, czemu publicznie nie napiszesz niku koleżanki, nie chcesz wyjść na konfidentkę?

Wedle regulaminu tematy powinny być blokowane z powodu robienia offtopów, a wy jako moderatorki też powinłyście sie do tego stosować, a nie robicie tego, sobie na wzajem nie dajecie ostów i nie blokujecie swoich tematów.

 

Tu masz bardzo duzo racji. Ale z drugiej strony zauwaz, ze akurat te moderatorki, ktore czesto zwracaja uwage na off topy, same raczej nie off topuja (taka jest moje spostrzezenie) Off topuja za to te moderatorki, ktore na off topy innych wcale szczegolnej uwagi nie zwracaja. Jesli chodzi o sprawiedliwosc i rowne traktowanie wszystkich, byc moze one powinny dostawac ostrzezenia od "kolezanek". Patrzac jednak na to od innej strony, skoro same nie czepiaja sie zbytnio innych i w zasadzie nie przyznaja ostrzezen, dlaczego same mialyby je dostawac. Moze w skrytosci uwazaja nawet dzialania innych moderatorow w tej kwestii za przesadne ;) To juz wiedza tylko one same ;)

Natomiast gdyby moje spostrzegawcze i wyczulone na sprawiedliwosc spoleczna oko wychwycilo tu jakiegos moderatora, ktory sam czesto lamie zasady na forum (np.off topuje) a innym wciaz zwraca na to uwage i przydziela ostrzezenia, bylabym 1 osoba, ktora zwrocilabym sie z ta sprawa do administratorow. Co i Ty mozesz uczynic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, Umówmy się offtopują wszyscy mniej lub bardziej.

I nie mam oto pretensji bo nie da sie w 100% pisać dosłownie na temat, zawsze rozmowa zejdzie na nieco inny tor.

I oczywiście nie wszyscy moderatorzy usilnie blokują tematy, są też tacy jak np. Korba która robi to w ostateczności, ale np juz Paradoksy, Linka, i Modliszka robią to nagminnie i z reguły nie słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×