Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

aż się boję odzywać, taka tu temperatura panuje ;)

niemniej, wtrącę swoje trzy grosze. otóż na podstawie badań klinicznych stwierdzono, że homoseksualizm wynika z niedoboru testosteronu w organizmie matki podczas ciąży (na podstawie książki "Płeć mózgu"). Udowodniono, że po wojnach światowych znacznie wzrosła liczba homoseksualistów, gdyż matki przeżywając stres związany z wojną miały obniżony poziom testosteronu.

ja niestety też nie jestem zwolenniczką homoseksualistów. i bynajmniej nie chodzi tu o jakieś poglądy PISowskie. jestem jednak daleka od wyrażania takich opinii jak moi przedmówcy. tak naprawdę po co to roztrząsać, skoro i tak nie mamy na to najmniejszego wpływu? lepiej zająć sie swoim życiem, a nie zastanawiać się, jak ono wygląda u homoseksualistów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże.

 

aree1987, a to dla tego że nie jestem chorągiewką na wietrze co zmienia zdanie tam gdzie większosć sie za czymś opowiada, nawet kosztem tego że przez to jestem nie lubiany.

 

Ty zwłaszcza aree.... nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc twoich postów nawet nie czytam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coksinelka, jak mają sie wyniki tych badan ,do antyku .

W którym jak wiesz homoseksualizm na równi z biseksualizmem ,był zjawiskiem niesamowicie powszechnym ?

 

Nie czytałem tej książki , wiec mam pytanie , czy sama determinacja chromosomów nie wystarczy ?

Czy matka ma posiadać idealna równowagę . teste do estra ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, nie Tobie decydować co komu wypada, to że Ty tak sądzisz nie znaczy wcale, że jest to jedna, jedyna i najprawdziwsza prawda.

 

:lol:, :lol:, :lol: za to Tobie wolno decydować co komu wypada, a co wpada i kasować, przenosić czyjeś posty w momęcie braku argumętów, bo jesteś: Moderatorem.

A tak na powarznie to ja za nikogo nie decyduje i nie chce, jebie mnie czy ktoś wali kozy swoich kolegów, byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne, to prywatna sprawa, a ja mam prawo do swojej opinni podobnie jak my wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne,

 

Przepraszam gdybym wiedział wcześniej nie pisał bym w taki sposób .

Ile wtedy miałeś lat ? To był wujek czy ktoś obcy ?

Pytam serio ,dopiero teraz dales sygnał ..szkoda trzeba było opisać traumę wcześniej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, nie jestem naukowcem. Napisałam tylko to, o czym przeczytałam. Każdy z nas ma swoje poglądy na temat homoseksualizmu i ma do tego prawo. Ja akurat uważam to za anomalię, ale nie próbuję nikogo przekonywać do swoich racji, więc byłabym też wdzięczna, gdyba każdy zostawił swoje poglądy dla siebie, a nie próbował komus wkładac do głowy swoje przekonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże.

 

aree1987, a to dla tego że nie jestem chorągiewką na wietrze co zmienia zdanie tam gdzie większosć sie za czymś opowiada, nawet kosztem tego że przez to jestem nie lubiany.

 

Ty zwłaszcza aree.... nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc twoich postów nawet nie czytam :lol:

 

Tak harpagan Ty zawsze byłeś dla mnie autorytetem, ze swoją mentalnością rodem z epoki kamienia łupanego..

 

Homoseksualizm był jest i będzie, wiec jest naturalny i w jakiś sposób naturze potrzebny. A Ty sobie możesz dalej psioczyć who cares?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, twoja trałmą jest to że masz sie za inteligętnom osobę a byle harpagan cie mieżdży i musiszz uciekać sie do akcji z pedofilami, a może ty lubisz dzieci, podając im litr swojej maślanki :lol::lol::lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

Homoseksualizm był jest i będzie, wiec jest naturalny i w jakiś sposób naturze potrzebny

 

 

aree1987, pedofilja też była jest i będzie dewiacją 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, pomimo róznicy poglądów, nigdy nie miałem nic do Cebie.

 

Pisze z błędami ortograficznymi, ale przynajmniej jestem szczery w swoich poglądach, nie podlizuje sie do nikogo i nigdy nikogo pierwszy nie obrazilem, ani nie wyzwałem. Niby nie dorastam wam do pięt, ale to wy w przypływie złosci mnie wykasowałyscie, szkoda, że takie sa wasze argumenty.

Nie wiem za co dostałem ostrzezenie, nie byłem sprawcą i jedynym uczestnikiem tego oftopu. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, Proxy Ci niedługo zabraknie . Miażdżący intelektualisto piszący Dom Boży przez "rz" i humor przez "ch " masz racje miażdżysz mnie harpagonie .

 

 

coksinelka,

Poszukam tej książki i poczytam , choć nie zbyt skłonny jestem uznać homoseksualizm towarzyszący ludzkości od zawsze za anomalie .

Anomalia występuje nagle a ta orientacja była od zawsze.

Miło ,że jest ktoś kto dyskutuje zamiast krzyczeć . Chętnie z Tobą porozmawiam .

 

Czy Twoim zdaniem nazywanie homoseksualizmu anomalią lub choroba ,nie jest krzywdzące dla homoseksualistów . No ...bo pewności przecież nie ma ,że to anomalia lub choroba a nie naturalne zachowanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć nie zbyt skłonny jestem uznać homoseksualizm towarzyszący ludzkości od zawsze za anomalie

 

LitrMaślanki, kanibalizm, pedofilja też towarzyszą ludziom od zawsze a mimo to uznajesz je za nienormalne :lol:

 

[Dodane po edycji:]

 

bez cenzury, dodam tylko, że zamiast cieszyć się głupkowato, ze ludzie z ciebie szydzą zrobiłbyś coś z tymi błędami..... :roll:

 

staram się, ale za szybko dyskusja przebiega, a to ze ludzie ze mnie szydzą no cóż tak czasem bywa, Jestem barwną postacią i denerwuje wielu tutaj że działam nie zgodnie z pewnymi schematami, które sobie w pustych glówkach ułóżyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, koleżko ,nie znasz takich słów którymi możesz mnie obrazić i doprowadzić do podniesienia temperatury nawet o jeden stopień . Slang patologiczny mnie nie rusza ...w zasadzie to nie Twoja wina ,że taki się urodziłeś .

 

A może napiszesz cos o "pedałach"? Bo o tym temat traktuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LitrMaślanki, kanibalizm, pedofila też towarzyszą ludziom od zawsze a mimo to uznajesz je za nienormalne :lol:

 

W kanibalizmie jest jedzący i jedzony ..i ten drugi zazwyczaj się nie godzi na swoja role

W pedofili jest silniejszy i słabszy przerazony i tez za zwyczaj nie wie co się dzieje.

 

W stosunkach homoseksualnych obydwie strony wyrażają zgodę na odbycie akt lub bycie partnerami .Błagam Cie chłopie przestań robić z siebie pośmiewisko ..żenada jak diabli .

 

 

Aaaaa jeszcze coś towarzyszy ludzkości od zawsze ...bezgraniczna głupota niektórych z przedstawicieli gatunku -chyba o tym zapomniałeś .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja naprawdę rozumiem, że ludzie się od siebie różnią. orientacją seksualną też. Nie zmienia to jednak faktu, że sceny miłosne par homoseksualnych napawają mnie obrzydzeniem!!! być może w moich poglądach są przekonania, które wyniosłam z domu (ba, na pewno są!), no ale nie potrafię (i nawet nie chcę) ich zmieniać.

LitrMaślanki, widzę, że i Ty nie jestes tutaj dominującym agresorem, więc możemy podyskutować, choć nie wiem na ile moja wiedza jest wystarczająca, aby móc cokolwiek ciekawego wnieść do tej dyskusji.

co do krzywdzących homoseksualistów opinii... zastanawia mnie dlaczego akurat o to pytasz?? czy myślisz, że homoseksualiści mając z pewnością jakieś przekonania o hetero, zastanawiaja się czy to ich krzywdzi czy nie?? hetero w przekonaniu homo może być równie dobrze anomalią jak homo w przekonaniu hetero!! nie sądzę jednak, żeby jakiś homo zastanawiał sie, czy owa opinia jest krzywdząca czy nie! to my- w duchu tolerancji- jesteśmy nadmiernie skłonni rozważać własne opinie dotyczące homo. bo przecież możemy zostać posądzeni o homofobię!! a to już jest nie do pomyślenia!! mam nadzieję, że ironia mojej wypowiedzi nie jest zbyt rażąca... chociaż może powinna...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homoseksualnych napawają mnie obrzydzeniem!!!
Tak mnie tez , ja nie chce tego oglądać . Ale to nie powód ,żebym ich piętnował ..to kwesta gustu i estetyki . Wiesz jest tu kilka osób robiacych z homoseksualistów zło nr 1 . A ja pytam czym oni się różnią od nas poza preferencjami seksualnymi ?

 

 

bez cenzury, Przestań do mnie pisać na PW . Nie chce Cie czytać . Wiem,ze boisz się tu ...boisz się banu.

Jest na to rada .Zacznij myśleć ,panować nad sobą i nie pisz do mnie na PW .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×