Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie pozytywne rzeczy:

 

1.Nie bede dzis narzekac na zdrowie-co nie znaczy,ze jest super ze zdrowiem i co znaczy,ze juz tu dzisiaj do was nie napisze.Bo jak nie narzekac,to nie narzekac

 

2.Kuzyn wczoraj zaprosil mnie na swoj slub i wesele,juz 25 lutego-w sobote musze wiec kupic ladna sukienke(oczywiscie czarna),zeby moj chlopak sie zachwycil.W koncu jest juz ze mna trzy lata...

 

zaszalej przy wyborze sukienki ;)

 

duzo zdrowia, pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj na uczelni spisać plan zajęć na semestr, nie musiałam tam być, mogłam zadzwonić do kogoś ale jednak pojechałam :D

Później byłam w bibliotece wypożyczyć sobie coś ciekawego, dawno tam nie byłam ponieważ strasznie się bałam ale dzisiaj było bardzo dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałam się do etapu dalej na dwa konkursy. Na jednym baaardzo mi zależało, na drugim mniej. DostaŁAM WYROZNIENIE w konkursie z wiersza niemieckiego :D:D. A hmm....zakochałam się....ah. :D
Brawo,brawo,brawo i jeszcze raz brawo... :D:D:D oraz.... :oops: to w kwestii tego zakochania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim wam gratuluję...

poetko ja chyba cię skądś znam...:)

a ja dzisiaj pokonałam swój lęk i zadzwoniłam do swojej szefowej żeby się usprawiedliwić z mojej nieobecności w pracy która była tez spowodowana lękiem...

ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×