Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie sprawia głownie przyjemność radość innych ludzi . Sam mam małe potrzeby . Nie potrzebuję miliona na koncie , wypasionej fury , komórki za 3 tys zł. Mogę zadowolić się książką , kanapką ze smalcem . Bluzka za 2 złote w ciucholandzie .Do szczęścia wystarczy mi książka , rozmowa . Cieszę się sukcesem innych ludzi . Jak na forum komuś coś się uda , to jest to dla mnie bardzo ważne . Chcę by ludzie byli szczęśliwy . Moją psycholog pytam o zdrowie jej dzieci . I jestem szczęśliwy kiedy są zdrowe .Mogę takich przykładów mnożyć jeszcze dużo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cię!Ale dostałem nerwa!Chyba dziś zabraknie mi melisy na spokojność.Ale już mogę bredzić bogu dzięki!Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!

 

-- 01 mar 2011, 16:26 --

 

LitrMaślanki może wiesz jak można skasować punkty karne?No bo ja nazbierałem 2- to tak jak na prawku 21.Co można zrobić? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że do praktycznie godziny 16 natręctwa w ogóle nie dawały o sobie znać, już nie mają na mnie takie wpływu odkąd się leczę.. teraz mnie jakoś naszło, taka pustka. co będzie po? czy aby nie będę pusty? ale wiem, że jak się wyleczę, to naturalność weźmie górę, będę po prostu sobą i tyle. i nie walczę z tymi myślami, są to niech będą, jak mi się uda, to o nich nie myślę, a jak nachodzą, to nic z nimi nie robię.. i wiem, że za jakiś czas znów będzie okej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się wszystko z czasem mija tylko trzeba mieć obok siebie przyjaznych ludzi wtedy z każdej choroby można wyjsć. Depresja nie jest prosta ale walka o normalne życie powinna dać wam siłę. Pozdrowienia dla wszystkich trzymajcie się.

 

-- 01 mar 2011, 19:27 --

 

Mi dzisiaj sprawiło radość spacer z dziećmi nareszcie trochę słoneczko wyszło i człowiek od razu inaczej funkcjonuje. Jeżeli ktoś ma zły dzień radze mu mały spacerek dobrze wam to zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przebudziłam się 5:50 i ... piękne niebo :105:

 

czarne, przechodzące w niebieskie, potem w różowe nad czarnymi blokami... księżyc w tle... boski widok z 10. piętra :105::105::105::105::105::105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×