Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lusesita Dolores napisał:

Co kupiłaś ciekawego??🤗🤗🤗

Między innymi kominek do świeczek i olejek zapachowy - waniliowy. 🙂 lamki ledowe do powieszenia na regale ^^ i pełno różnych pierdół do domu, nawet znicze ładne znalazłam na 1 listopada już, ładne były to kupiłam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, cynthia napisał:

Między innymi kominek do świeczek i olejek zapachowy - waniliowy. 🙂 lamki ledowe do powieszenia na regale ^^ i pełno różnych pierdół do domu, nawet znicze ładne znalazłam na 1 listopada już, ładne były to kupiłam.

Oja....

gdzie taki kominek i olejki dostanę ....

bo dziewczyny tu kiedyś pisały o olejkach i ja chętnie bym takie coś kupiła....

🤗🤗🤗🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lusesita Dolores napisał:

gdzie taki kominek i olejki dostanę ....

Dostaniesz w różnych sklepach. Ja akurat dostałam to w sklepie, w którym pełno takich dupereli w okazjonalnych cenach po 5/10/15 zł. Sama za kominek dałam 7 zł. Ale mama moja już np. kupiła w takim sklepie AGD i dała ponad 25zł także rozrzut cenowy jest duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeliczenie wydatków miesięcznych mnie ucieszyły bo przeliczyłem i zostanie więcej w portfelu niż miesiąc temu xD poza tym zupa mamy, pyszne kanapki, to że wstałem o ludzkiej porze oraz jeszcze że mimo to w nocy pograłem sobie w fajną grę xD jestem fontanną radości..

tryskam dziś szczęściem i optymizmem bo nawet wiem że paczka którą sprawdzam z ali przyjdzie szybciej niż to przewidywane jest..

a jak nie? cóż.. i tak jest spoko! jestem po prostu od dawna zadowolony mimo wszystkiego co było miesiąc.. miesiące do tyłu.. heh xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem u ciotki, na działce w miejscowości w której kiedyś mieszkałem i pomogłem grabić tam liście.

Jesień, liści już sporo opada, a trzeba grabić i porządkować działkę.

Mi zawsze sprawia trochę radości, jak mam zajecie przy takich pracach fizycznych, bo ja od młodych lat już pracowałem fizycznie i się przystosowałem do takich prac.

Lubię i zawsze lubiłem porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×