Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość liptint
4 godziny temu, Lunaa napisał:

7 kg mniej 🙂

 

wow ja też tak chce. Gratuluję:-)

zrobiłam sobie kawusię tylko, że z ciepłym mlekiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Linnea
12 minut temu, liptint napisał:

wow ja też tak chce. Gratuluję:-)

 Polecam wizytę u dietetyczki...nie jest się głodnym a się chudnie. Wiąże się to z wydatkami ale polecam taką inwestycję w swoje zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że napisałem ostatnio (w ostatnich paru godzinach) nieco postów na różnych forach internetowych.

 

Pomodlenie się (pacierz i "Pod Twoją obronę") nieco przed północą w nocy z 9 na 10 V 2020.

 

Może wczoraj ucieszyć powinno mnie to, że po 18 skosiłem trawę na podwórku swoim i babci oraz "w rowie". To było dość "wymagające" dla mnie, bo trzeba było się ubrać w ubrania, których zbytnio nie lubię, aby to wykonać.

 

W czwartek powinno mnie cieszyć to, że byłem u spowiedzi i Komunii w okresie wielkanocnym 2020 podczas mszy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dzisiaj coś specjalnie mi sprawiło radość? Może nie, ale były rzeczy, które dawały przyjemność: wypicie szklanki capuccino, zjedzenie sporej ilości lodów. Może też być sukcesem odmówienie Psalmu 91 sześć razy, koronki do Miłosierdzia Bożego, pacierza, uczestnictwo w mszy przez Internet niemal w całości na żywo, odmówienie dwóch pacierzy. Niestety, przez pewien czas nie chciało mi się wstać nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×