Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Alesko napisał:

 

 

Zazdroszczę ci. Ja nie mam przyjaciół, więc tego typu przyjemność mnie nie spotyka. Dzisiaj nic nie sprawiło mi radości.

Jedne znajomości się ulatniają, drugie trwają a inne są bardzo rzadko- co jakiś czas niestety wśród znajomych następuje odsiew z rożnych przyczyn, więc bardzo się cieszę, że chociaż jedną mam przyjaciółkę, mimo, że głównie przez telefon mamy teraz kontakt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Efemeryczna napisał:

Jedne znajomości się ulatniają, drugie trwają a inne są bardzo rzadko- co jakiś czas niestety wśród znajomych następuje odsiew z rożnych przyczyn, więc bardzo się cieszę, że chociaż jedną mam przyjaciółkę, mimo, że głównie przez telefon mamy teraz kontakt. 

 

Niestety też nie mam przyjaciół. Najbliższa mi osoba okazała się równie toksyczna, jak moi rodzice, zrozumiałam to dopiero po latach i po terapii. Mam 46 lat i nie mam nadziei, że spotkam jeszcze kogoś na dobre i na złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 11:35, Efemeryczna napisał:

Jedne znajomości się ulatniają, drugie trwają a inne są bardzo rzadko- co jakiś czas niestety wśród znajomych następuje odsiew z rożnych przyczyn, więc bardzo się cieszę, że chociaż jedną mam przyjaciółkę, mimo, że głównie przez telefon mamy teraz kontakt. 

 

 

Przykre ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Alesko napisał:

 

 

Przykre ...

Przykre, ale nie da się nikogo zatrzymać na siłę. Ludzie układają sobie życie, mają mniej czasu dla znajomych, ich wybór.  Lepiej mieć mniej przyjaciół, ale szczerych niż mnóstwo niezaangażowanych..

 

 

Edytowane przez Efemeryczna
dodanie treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2020 o 11:57, NasturcjaK napisał:

 

Niestety też nie mam przyjaciół. Najbliższa mi osoba okazała się równie toksyczna, jak moi rodzice, zrozumiałam to dopiero po latach i po terapii. Mam 46 lat i nie mam nadziei, że spotkam jeszcze kogoś na dobre i na złe.

Toksyczne znajomości wyniszczają, nie wiadomo czy czasem lepiej być samemu czy z takimi ludźmi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2020 o 14:07, Efemeryczna napisał:

Przykre, ale nie da się nikogo zatrzymać na siłę. Ludzie układają sobie życie, mają mniej czasu dla znajomych, ich wybór.  Lepiej mieć mniej przyjaciół, ale szczerych niż mnóstwo niezaangażowanych..

 

 

 

 

Mniej? U mnie to stanowiłoby liczbę ujemną, bo nie mam żadnych. W przeciwieństwie do większości ludzi. 

Edytowane przez Alesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jurecki napisał:

@Aurora88 wiesz ile taki pączek ma kalorii? Mówili że trzeba pół godziny biec żeby to/go spalić:D

Ale i tak na jednego pączka się skusze, nie ma co raz się żyje:mrgreen:

 

To dzisiaj jest tłusty czwartek???

Nie, dopiero 20 lutego 🙂 Jeszcze chwila do pączkowego obżarstwa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×