Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

@Lilith jejku, współczuję. nie pytam gdzie się tak urządziłaś, bo nie moja sprawa. ja miałam w grudniu operowane przednie więzadło w kolanie i obie łąkotki. A kilka lat temu krzywą przegrodę nosową. Oba zabiegi w znieczuleniu miejscowym.

Jak się czujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alone05 napisał:

cieszę się, że jestem wrażliwa i inteligentna

ja też się cieszę , że jestem zajebisty chłopaczek  , nie dość ,że fajny , przystojny ,ładny i paradny ,mądry i to w dodatku bogaty , z zajefajnym samochodem , chodzę w markowych dżinsach , nie pije alkoholu   i  w ogóle cieszę się ,że się cieszę , a im bardziej się cieszę tym bardziej bebeszę (-:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, w sumie spałem 4h bo testowałem nowy firmware na telefonie, więc w sumie brak snu skasował emocje. Generalnie musiałem naprawić błąd zrobiony przez samego mnie - a że telefon był mi potrzebny w pracy to jakoś musiałem zdeprywować sen. Ah szkoda gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek radość sprawiło mi to, że odkryłem możliwości swojego starego laptopa, okazało się że że po porządnym serwisie na który było mi szkoda kasy nawet działają jakieś gry i nie parzy już w kolana :D dosłownie jakbym znalazł w kieszeni stówę.

 

Wczoraj poszedłem do nowej piekarni i kupiłem przepyszne rurki chałwowe, odlooottt. No i pokazywałem wszystkim zabawny filmik i dzieliłem się śmiechem.

 

A dzisiaj to jeszcze nie wiem ;)

Edytowane przez Walter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×