Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiegane kilkanaście kilometrów.

 

Jak tak sobie myślałam o swoim psychiatrze, że w sumie dzięki jego kilku, wydawać by się mogło prostym, ale dosadnym tekstom, wyszłam trochę na prostą i analizowałam, że jego gabinet to było miejsce, gdzie wreszcie znalazłam spokój, nie musiałam udawać, a on mnie nie oceniał (znaczy, pewnie oceniał, ale mi tego nie pokazał, wiadomo), to sobie pomyślałam o tej piosence:

 

I tak cały czas mi się japa śmieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, JERZY62 napisał:

Dawno już nic nie sprawiło mi radości.

Myślę, że sie nie Pan grubo myli 🙂 mnie np wczoraj sprawdziło radość wypicie kawy. Tak dawno jej nie piłam, a jej smak i zapach, cudowny :D mała rzecz a cieszy. Ooo i na śniadanie miałam kanapki z łososiem. Łosoś jest takie pyszny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, JERZY62 napisał:

No może zjedzenie trochu czekolady dało mi chwilę przyjemności. Mam problemy z żołądkiem i nie tylko.

Ale jakaś chwila była 🙂 trzeba szukać takich malutkich rzeczy, bo przestajemy być trochę wdzięczni oczekując ogromnego szczęścia, a to małe leży tuż obok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wyjdz_do_ludzi_pobiegaj, cudowny pakiecik książek, od razu przypomina mi się mój "ołtarzyk" który zbudowałam próbując zrozumieć siebie (tyle że u mnie króluje tematyka fobii i depresji) :)

 

Mi malutką radość sprawiła pełna micha rozgniecionych truskawek i to, że jestem komuś potrzebna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×