Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziś ;) Ale w środę. Ale i tak się chwalę #xd

Psychiatra wysłała mnie na dodatkowe badania psychologiczne jako dorosły po tym jak zobaczyła w ile układam kostkę Rubika (topkek), bo wziąłem ze sobą gdyż chciałem przetestować ten konkretny model (a tego samego dnia odebrałem z paczkomatu). Mam je dopiero w lipcu więc mam nadzieję że jeszcze mi się zboostuje IQ o 2-3 pkty dx xd heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JERZY62 napisał:

@Reghum chyba kupiłeś kostkę lepszej jakości. Ile teraz taka kostka kosztuje?

Kupiłem budżetową MF3RS3M za 80zł i na niej układam 🙂 Mam też kostkę która normalnie w Polszy chodzi 300zł, ale nie układam na niej, jakoś mi nie przypasowała, Gans 356 X, ale będę przymierzał się do kupna też Gansa 356i za ~350zł - jest to kostka Rubika na bluetooth, mam też Xiaomi Giikera ale jest trochę bardziej ubogi jeżeli chodzi o funkcjonalność, jestem w nim top1 jeżeli chodzi o ranking walk i top5 albo top6 jeżeli chodzi o pojedyńczy czas (wczoraj byłem top4 xD).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem list z sądu, nie idę na detencję, kurde jak ja się cieszę, przysięgam sobie, że już nigdy nic nie odwale, alkoholu też już nie tknę przez parę lat dopóki się nie wyleczę, nie mogę pić alkoholu bo jestem po nim agresywny. Widocznie psychiatrzy biegli stwierdzili, że już nic nie odwale i sąd i prokurator i obrońca się do tego przychylili. Ten stres i strach przed detencją był wyniszczający, nie był wart tego wszystkiego. Bałem się, że trafię do Rybnika na długie lata a wiadomo co tam jest za szpital. 

Swoją drogą fajna pogoda, idę się przejść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepło, słoneczko, spacer, jadę jutro na rower chyba, że nie będzie mi się chciało. Teraz idę się przejść za godzinkę, najpierw kawa. W czwartek piątek ma być 26,27 nawet 28 stopni, chyba jadę nad wodę ,nad jezioro w pławniowicach, w nysie albo nad turawę

Edytowane przez Mbleble1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchanie muzyki. Czuję bardzo fajną przyjemność, tak jakby mój organizm w końcu zaczął tworzyć w naturalny sposób serotoninę i dopaminę.

W końcu, żyłem w nadmiernej anhedonii przez cały 2018 rok, przez co wydawało mi się, że to już zostanie i to defekt schizofreniczny. Na szczęście się myliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dziś, bo zajście miało miejsce w poniedziałek. 
Był piękny dzień, ale popołudniu rozpętała się burza i ulewa. Wracając do domu wszedłem na zakupy i potem udałem się na przystanek autobusowy pod centrum handlowym. Stała na przystanku oprócz paru osób też taka kobieta, z wyglądu może 25-26 lat. Autobus podjechał, nacisnąłem przycisk do otworzenia drzwi, bo sam chciałem tym autobusem pojechać i ona się tak uśmiechnęła. Niby nic, ale było to miłym gestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×