Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, WrazliwyP napisał:

To że otaczają mnie wspaniali przyjaciele z którymi pracuję już wiele lat.

Jak bardzo Ci zazdroszczę, nie masz pojęcia....

Ja np nie mam przyjaciół.

 

 

Z miłych rzeczy,

-głaskałam dziś dłużej kota- przybłędę, który od 2 tygodni postanowił zamieszkać w moim pokoju- nie podrapał mnie ani nie ugryzł, a to się działo zawsze przy dłuższym mizianiu, poza tym futerko mu się poprawiło, mniej kicha, więc ciepła poducha mu służy. Jeszcze tylko muszę wykombinować jakiś transport do weterynarza i pomysł na to jak go wsadzić do transportera bez odniesienia poważnych obrażeń :P

-Prezent na Mikołaja od mamy, w postaci czekolady nadziewanej- czyli mojej ulubionej, chałwy (której nie lubię, ale doceniam, oddam może komuś w pracy), skarpetek i zestawu świątecznych ściereczek kuchennych, bo ciągle mi takowych rzeczy brakuje, ciągle takie rzeczy gubię...także miło ;)

Ale tak poza tym, jest dziś słabo...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aylen90 napisał:

-głaskałam dziś dłużej kota- przybłędę, który od 2 tygodni postanowił zamieszkać w moim pokoju- nie podrapał mnie ani nie ugryzł, a to się działo zawsze przy dłuższym mizianiu, poza tym futerko mu się poprawiło, mniej kicha, więc ciepła poducha mu służy.

Kotek Lolek? 🙂 Polecam standardowe odrobaczanie i przegląd u weterynarza. Sam miałem wiele kotów w swoim życiu i teraz mam 2 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, WrazliwyP napisał:

Kotek Lolek? 🙂 Polecam standardowe odrobaczanie i przegląd u weterynarza. Sam miałem wiele kotów w swoim życiu i teraz mam 2 .

Toś mnie teraz zaskoczył....Ano Lolek 🙂

Lolek-jak niedawno zauważyłam- z jednym kłem ;)

Tak właśnie planuję go zawieźć do weta, tylko nie mam ani czym, ani jak, jeszcze do transporterka może uda mi się go jakoś włożyć, ale nie wiem jak się będzie zachowywał u weta.

 

Ja, poza Lolkiem, mam jeszcze kotkę Zuzię, i dwa psy-Gabi i Atosa :D

Aczkolwiek co mogę powiedzieć na dzień dzisiejszy- nie polecam brać psów ze schroniska o których nie do końca wiadomo jak reagują na koty.

Teraz muszę izolować koty od psów, pilnować tego całego towarzystwa, co nie jest proste ani komfortowe. W schronisku mówili, że na koty nie zwracają uwagi, 😉 a okazuje się, że nakręcają się wzajemnie na zabawę w berka.

 

I bądź tu człowieku normalny...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Aylen90 napisał:

  W schronisku mówili, że na koty nie zwracają uwagi, 😉 a okazuje się, że nakręcają się wzajemnie na zabawę w berka.

No w schronisku najlepiej powinni wiedzieć że psy i koty to tak nie bardzo razem.  Chyba że się od małego wychowywały razem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi sprawiło radość? Koncert bożonarodzeniowy, który odbywał się w bibliotece publicznej, dwie kobiety i jeden mężczyzna śpiewali kolędy. Poza tym było bardzo fajnie na Warsztatach Teatralnych, występowaliśmy przed kamerą. Ja powiedziałam jak mam na imię, kogo grałam w spektaklu i jak mi się podobało na warsztatach.

Edytowane przez alone05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś radość sprawił burger za 60zł w gratisie 😁 I to z łyżeczką sosu dodatkowo, zjadłem na luzie. Wypalam się coraz bardziej. W przyszłym roku zrobię podejście do hot doga 1,6 mln SHU w całości, nie sosie. To jak zjeść dwa gazy pieprzowe na raz. Jeszcze z pół roku. Kocham to. I lubię to, że przygotowany jest w masce co by sos nie prysnął w oko i nie wypalił źrenicy 😂 Najostrzejsza niemodyfikowana papryka na świecie (według księgi Guinnessa), przerobiona i skondensowana. Mój ukochany kwas z akumulatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reghum napisał:

Udało mi się zoptymalizować zapytania wysyłane po obrazki do serwera do minimum dzięki Pillow-SIMD, a teraz idę spać 🙂
Branoc.

Nie mam pojęcia o czym mówisz, ale gratuluję:classic_wink:

 

Nie odczuwałam dziś radości...kaczka miała być smaczna, a była sucha.

Może jutro będzie lepiej..

Edytowane przez Aylen90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×