Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dzień, pracowałem przy Harleyu z 35 roku. Dziś bez postępów, pomalowane drobne elementy i wypolerowałem z 10 śrub + drobne części. Polerowanie śrub jest upierdliwe ale lubię to całkiem jakimś cudem. O ile mechanikiem bym nie mógł być bo nie lubię się tak bardzo brudzić to przy dobrych maszynach czy silnikach mogę się upie*dolić po łokcie i uhahany 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończenie projektu który robiłem 2 miesiące w ramach stażu 😄
Z jednej strony fajen, że skończyłem, z drugiej smutno, bo się uczyłem - za taką stronę dostaje się +/- 2 tysiące netto, więc żebym miał więcej kasy muszę przyśpieszyć tempo a dostałem już umowę. Z drugiej ona miała na serio bardzo dziwny szablon pod który ciężko się podpinało backend i napisałem swoje własne rozwiązanie na które straciłem z 2-3 tygodnie (ajaxowa paginacja, całkowicie bugless).
W zależności od zlecenia można wyrwać więcej kasy i mniej się narobić, a najważniejszy jest efekt końcowy.
Z innej, byłem zamulony ostatnimi czasy bardziej niż mniej i czuję że teraz odżywam. Chyba miałem jakąś formę depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś radość sprawił mi przymus znalezienia umów, które teoretycznie zostały wyrzucone dwa lata temu. W piątek trzeba oszukać kolejnego inspektora jaką to idealną ekologiczną firmą jesteśmy 😁

Z trzy lata temu była sytuacja, że ktoś wpadł, a kolega akurat wywalił paletę z 60 letnimi pestycydami 😁 Śmierdziało na jakieś 200 metrów. No i kobieta się pyta czy u was to wszystko takie ekologiczne jak można przeczytać, a drugi kumpel na to rozkładając szeroko ręce pośród wszechobecnego smrodu chemikaliów - o pani, wszystko ekologiczne, a ogórki to nawet rosną taaaaakie 😂

I jakoś leci czas w tej robocie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×