Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwianie kolegi który wpadł i wspólnie ogarnialiśmy lekki hacking, a potem jeszcze po kilku shotach wódki i fajce gdzie nie spał ponad 20h napisał w 3 (od 2-5) na podwórku snake w SMFLu na moim laptopie.

Swoją drogą jest to osoba którą najbardziej lubię, zawsze można z nim pogadać o IT, postawił mi monstera i tigera. No i typ ma podobne choć lekko odmienne podejście do życia jak ja. I ogarnąłem z nim obsługę drona którego dostałem od ojca - koleś widział maszynę pierwszy raz a nagrywał nią filmy bez wypadków i wpieprzania w drzewa czy prywatne posesje xD (Jak moi kumple, prawie 150zł poszło się walić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczę się latać tanim, amatorskim dronem. Ojciec go dostał i rzucił w kąt bo nie umiał sterować i chyba pomyślał że to syf, a kolega na imprezie tak nim latał że szok i nieźle nagrywał filmy (miał już wcześniej doświadczenie).

 

No i dziś sobie latałem, a mam kota który jest w 25% udomowiony, przychodzi coś zjeść, mało kiedy śpi w domu, zwykle w altance czy też w okolicy mieszkania, napieprza się w nocy z innymi kotami itd.

I tak zdziwionego kota (oczy i mina jak z mema "Andrzej, to j*bnie") nie widziałem. Ale latał za nim zawsze jak spadł na ziemię i obserwował z bliska.

 

Faaajne są te nasze czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×