Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza

Po raz pierwszy, odkąd jesteśmy razem, dostałam kwiaty od chłopaka. (I w sumie pierwszy raz w życiu, jeśli nie liczyć kwiatów, które dostaje każda dziewczyna od kolegów z klasy na dzień kobiet.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beka, 4 lata po leczeniu schizofrenii prostej mam jej objawy, a dokładnie w momencie zaczęcia odstawienia Zolafrenu jakoś pół roku, rok po xD

A wcześniej depresja z fobią społeczną, ale przynajmniej udało im się spełnić ich cel, nie zabiłem się i nie jestem w szpitalu xD

Ciekawe ile jeszcze potrwa ta sielanka, na początku mnie to śmieszyło ale te bóle głowy i brak żadnych emocji - apatii jako takiej nie mam, ale anhendonię mam mocną, a wcześniej rozwijałem się i jak to nazwać, byłem po prostu introwertycznym nerdem xD Nie spotykałem się z ludźmi bo nie czułem takiej potrzeby ale pisałem programy, uczyłem się i sporo czytałem o IT. A teraz to jedyne co jeszcze robię to pomagam znajomym w kjomputerach bo sam ledwo dycham xD

 

#psychologiatocudanakijucontent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej skończyłam zajęcia na studiach :smile:

 

Nie ma się z czego cieszyć. Będziesz miała braki, które odbiją się na Twoich pacjentach 8)

 

Akurat ten kierunek studiuję hobbistycznie, dla samej siebie. Nie ma nic wspólnego z moją pracą zawodową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×