Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Coś sie zmieniło na lepsze.

+pośrednik skontaktował sie z włascicielem który prawdopodobnie mi wynajmie mieszkanie i wreszcie skończę narzekać na dojazdy!!

+wrócił mi apetyt, mniej się stresuję bo parę rzeczy wróciło do normy.(nareszcie!)

+cały dzień pracy, rozpisałam sobie wszystko co musze zrobić, cały czas pracuję nad projektami. Może uda mi się nadrobić, nastawienie pozytywne

+posprzątałam, zrobiłam pranie, odgruzowałam pokój.

+malowałam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio chyba tylko widok mojej zatroskanej mordy sprawia mi radość...

Trochę jakby mało, by żyć...

Przegrywam okrutnie z życiem...

Choć podobno zdrowy jestem...

I wcale jeszcze nie tak stary...

Wyrzec się siebie do końca...?

Dla Niej...

Tylko Ją mam...

I nikogo więcej już nie będzie...

Zbliżać się do innych, by w chwilę później dać im boleśnie odczuć, że jednak Nią nie są...?

Że daleko im do Niej...

Bez sensu...

Czasami czuję, że nie powinno mnie już być...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ana_88 pomogla mi zrozumiec, ze czas pogodzic sie z samotnoscia i ze z ludzmi tak juz po prostu jest. Wiekszosci nie interesuja czyjesc problemy tak naprawde, wiec bardzo chce zmienic swoje podejscie i przestac przywiazywac sie do ludzi. Dalej jesli ktos bedzie potrzebowal pogadac, to bede, ale w druga strone chyba stracilam zaufanie. Z reguly ci ludzie nie do konca wiedza co czynia tak naprawde...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie coś zaczęło mi wychodzić. właściwie to prawie wszystko już wiem jak zrobić. kwestia zrobienia. a chciałam wszystko rzucać.. jestem zadowolona z siebie że rozwiązałam różne problemy sama i wszystkiego nauczyłam się sama od początku.

to piękne uczucie gdy wraca nadzieja w to, że może nie wszystko stracone, że może się uda i całkiem dobrze na tym wyjdę. Że może jestem we właściwym miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×