Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

świadomość mojego właściwego postępowania... czyli odsuwanie od siebie negatywnych osób i utrzymywanie dobrych relacji z pozytywnymi :mrgreen:

I ta świadomość, że takiej osobie mówię w kulturalny sposób, że nie mam czasu, że nie chce, mówię wprost co myślę. Daje mi to radość którą oceniam jako bezcenną :D

Jestem bardzo zadowolony z mojego ostatniego tygodnia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko wczoraj, czy dziś, ale odkąd znów tu jestem radość sprawia mi nie udzielanie się i ignorowanie pewnych wątków, dzięki czemu oszczędzam sobie nerwów, natomiast cieszy mnie spokojna dyskusja na argumenty z niektórymi ludźmi z forum. Ogólnie obecność na forum sprawia mi radość i cieszę się, że jest takie miejsce. Cieszy mnie, że codziennie ekipa pilnuje porządku, że forum się rozwija, że mogłam tu poznać i nadal poznaję ciekawych, wartościowych i mądrych ludzi. to mi się napisało.. :pirate::hide::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt że zdałam z przedmiotu na który nie chodziłam i to z cudownym wynikiem. Opłacało się nocami pracować. Nie sądziłam że będzie tak wysoko. Dobrze wiedzieć, że akurat w tej dziedzinie się rozwinęłam a nie cofnęłam. Sam fakt tego, że nie jestem taka zła jak myślałam poprawił mi humor na chwilę chociaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×