Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wstał rano

wstał rano, godzina na budziku 4 wskazywała

usiadł na brzegu łóżka, z niedowierzaniem patrzył na budzik, odstawiając budzik na biurko przetarł oczy zahaczając kąciki ust "muszę golić mordę" pomyślał.

Ubrał spodnie po czym poszedł do łazienki, codzienna rutyna sprawiała, że nawet nie wie co robi, nałożył pasty na szczoteczkę, mechanicznie już zaczął myć zęby, potem opłukał zimną wodą ryj, "o kurwa dziś środa prawie koniec tej gehenny" pomyślał, wrócił do pokoju.

w pokoju włączył światło zobaczył na prawie pustą paczkę papierosów i zapalniczkę, "kurwa jak ja was nienawidzę" pomyślał wyciągając jednego jednocześnie biorąc zapalniczkę, poszedł do kuchni.

Ściągnął popielniczkę i położył ją na ziemie, usiadł po turecku odpalając jednocześnie papierosa, "ciekawe co dziś w robocie" pomyślał biorąc pierwszego bucha.

Kończąc papierosa zorientował się, że jest 4.40 pośpiesznie ubrał jeszcze koszulkę bluzę "kurwa spóźnię się, ja jebie" pomyślał zakładając skórzaną marynarkę, i wsuwając nogi do butów otworzył drzwi i poszedł do pracy..... pomyślał "to będzie dobry dzień" patrząc na ledwo widoczną łunę księżyca na niebie.

 

bardziej mi się nie chce

 

chyba poćwiczę pisanie opowiadań :lol::lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×