Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nic,a jednak.Pewien starszy mężczyzna,na oko w wieku mojego ojca,zalał mi wrzątkiem kawę,którą na chwilę zostawiłam bez opieki i podeszłam do automatu ze słodyczami.Zapomniałam o niej i usiadłam przy stoliku zajadając wafelka.Po chwili ten mężczyzna podszedł i podał kawę z uśmiechem:) To była najmilsza rzecz,jaka przydarzyła mi się od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nazywam się niewarto, Glany butem do biegania? Próbowałem kilka razy biegać w swoich, ale miałem tak sztywną nogę, że szkoda gadać :shock: Ile lat już mają Twoje?

 

Do tematu: Hmmm, pomyślmy... Rozmowa z pewną dziewczyną, pyszny obiad, film, codzienna porcja muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amarant_89, glany to dla mnie najwygodniejsze z wygodnych butów! Uwielbiam glany, mam kilka par, 2 pary kilkuletnie, nie pamiętam, kiedy je kupiłam, jedne zeszłoroczne i jedne sobie niedawno zamówiłam, ale jeszcze nie doszły. Moim marzeniem są różowe glany, znalazłam sklep, w którym takie mieli, no ale na razie nie produkują ich i co jakiś czas pytam, czy może już są. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dar, mam taki sam powód do radości jak ty :D troche mi sie przybrało, ze 2-3 kg, moze niewiele, ale w moim przypadku to jest spory procent :D zauważyłam, że moja postura juz nie wyróżnia sie tak na tle innych sylwetek , jeszcze 2 kg + i będzie to moja optymalna waga :D

AddictGirl21, masz takie piękne włosy, zazdroszczę Ci :) Długie, lsniące. Cokolwiek bym nie robiła to moje łamią sie i kruszą :). Może masz jakis patent na zdrową fryzurkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×