Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Amarant_89, wow.. no to niezle musiales miec opanowana teorie skoro w praktyce sie sprawdzila :D

I tu jest śmieszna sprawa, bo teorii nie miałem w ogóle... Ale wyszedłem z założenia, że gdy włożę w ten pocałunek dużo pozytywnych emocji to napewno wyjdzie ;) No i troszkę języka, ale tylko troszeczkę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wczoraj, ale mi się teraz przypomniało jak pani Grażyna Dobroń w audycji radiowej dyktowała adres jakiejś strony internetowej z, że tak powiem, niezwykłą dokładnością: "ha-te-te-pe-dwukropek.."

 

-- 6 mar 2014, o 10:05 --

 

MalaMi1001, na slodko? Ja mialam w weekend na ostro z miechem :D

Tak :mrgreen: Z dżemikiem pożeczkowym roboty sąsiadki :mrgreen: Mniam :105:Z mięchem też lubię, ale nie za bardzo na ostro. Albo placki po węgiersku. Oj już wiem co mam jutro na obiad ;)

Heee w tłusty czwartek jadłam naleśniki z dżemem porzeczkowym od znajomej :mrgreen:

A dzisiaj znowu naleśniki, ale z nadzieniem ruskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wczoraj, ale mi się teraz przypomniało jak pani Grażyna Dobroń w audycji radiowej dyktowała adres jakiejś strony internetowej z, że tak powiem, niezwykłą dokładnością: "ha-te-te-pe-dwukropek.."

 

-- 6 mar 2014, o 10:05 --

 

MalaMi1001, na slodko? Ja mialam w weekend na ostro z miechem :D

Tak :mrgreen: Z dżemikiem pożeczkowym roboty sąsiadki :mrgreen: Mniam :105:Z mięchem też lubię, ale nie za bardzo na ostro. Albo placki po węgiersku. Oj już wiem co mam jutro na obiad ;)

Heee w tłusty czwartek jadłam naleśniki z dżemem porzeczkowym od znajomej :mrgreen:

A dzisiaj znowu naleśniki, ale z nadzieniem ruskim.

 

To jest dobre,te naleśniki aż mi w brzuszku zaburczało :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak,jak dobrze mieć chodź na chwilę przerwę od nich

Alu a Ciebie co smuci?

 

pamiętam mój pierwszy, też to usłyszałem :105:

 

Mushroom, nadal dobrze calujesz ;)

 

I tu jest śmieszna sprawa, bo teorii nie miałem w ogóle... Ale wyszedłem z założenia, że gdy włożę w ten pocałunek dużo pozytywnych emocji to napewno wyjdzie ;) No i troszkę języka, ale tylko troszeczkę :D

Amarant_89, :D no to teraz dziewczyny beda do Ciebie leciec jak pszczoly do miodu... takie wiesci sie szybko rozchodza ;)

 

-- 07 mar 2014, 00:19 --

 

a co do radosci to to :lol:

[videoyoutube=wngsO-Z4n7A#t=112][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

- słuchanie muzyki pierwszy raz od 2 dni;

- krótka wymiana zdań ze znajomą; podobała jej się książka, którą akurat przy sobie miałam.

- przystojny, długowłosy chłopak :105: szkoda tylko, że młodszy ode mnie o jakieś 3-4 lata :(

Edytowane przez SmutnaTęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×