Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak często chodzicie do lekarza?


Gość Wujek_Dobra_Rada

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam bo mam problem. Leki nasenne zawodzą i potrzebuje jakiejś torpedy na sen. Ostatnio byłem 2 tygodnie temu i nie chce wyjść na jakiegoś ćpunka, co przychodzi co chwile po nowe recki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenonek, Nie chodzi o to czy mocniejszy. Raczej lekarze patrzą przez pryzmat działania rekreacyjnego. Ten H. to pewnie jakiś atomowy zamulacz i nie ma nic wspólnego z nadużywaniem do celów poza medycznych. Ale opisy Klimetiazolu brzmią dosyć zachęcająco. Wynika z tego, że to lek działa krótko i silnie nasennie, w dodatku nie uzależnia, czyli lek nasenny marzeń... Tylko czemu nigdzie o nim ani widu ani słychu. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny offtop się zrobił. Nie taki był cel założenia tego tematu. No ale ciągnąc dalej wątek, Ten Klometiazol ponoć jednak uzależnia i głównie się podaje alkoholikom. Kiedyś był refundowany. Tyle co w necie da się wyszeprać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za często. Do tego czuję, że się narzucam, okłamuję lekarza. Te wizyty nie mają żadnego sensu :bezradny:

 

Coś mi się obiło o uszy, że na NFZ pacjentowi przysługuje jedna wizyta u psychiatry na miesiąc. Ale nie wiem gdzie to słyszałam, mogło mi się to nawet przyśnić. :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×