Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobicie jak się wyleczycie ?


Margaryna9

Rekomendowane odpowiedzi

Pójdę do pracy , usztywnię mocno kark , szyderczo uśmiechając się w twarz wszystkim osobom które mają mnie teraz za idiotę , najwierniejszych przyjaciół zabiorę w góry na narty , i...będę wchodził na forum by pomóc innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, Niestety nie jest tak różowo. To co mówisz jest zwykłym banałem. Wiele z zaburzeń psychicznych jest po prostu nieuleczalna. Można jedynie nauczyć się radzić z naszymi niektórymi zachowaniami, zaakceptować chorobę, nauczyć się z nią żyć, minimalizować objawy i skutki.

 

To, że mówię "nieuleczalna" nie znaczy, że życie nie ma sensu i że najlepiej jest iść się zabić. Należy nauczyć się żyć z tym świństwem.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panna_Modliszka, nie da się... można tylko zminimalizować objawy tak jak w moim przypadku...

 

 

właśnie jak to mówią : "Nie da to się parasolki w dupi e otworzyć..." :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, z nerwicy lękowej niektórzy wychodzą. I do tego się odniosłam...
To trzeba było napisać, że mówisz o nerwicy lękowej, tutaj są ludzie z różnymi zaburzeniami. Temat również nie dotyczy tylko nerwicy lękowej. Poza tym nie posiadam tajemnej wiedzy dotyczącej zaburzeń poszczególnych użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się całkowicie wyleczyć czy nie? Nie wiem. Według mnie przede wszystkim trzeba chcieć być zdrowym człowiekiem. Czy się to uda czy nie, zawsze warto starać się walczyć o normalne i godne życie.

Dla wielu z nas choroba jest na pierwszym planie i mimo chęci wyleczenia zmienia się w pasję, która nadaje sens naszemu życiu. Znajdźmy jakiś temat który będzie nas motywował do życia i przestańmy ciągle zajmować się chorobą... takie są me rady.

 

Może obejrzyjcie sobie na youtube rozważania Eckhart'a Tolle. Na mnie działają uspokajająco hehe. Polecam! na przykład:

http://www.youtube.com/watch?v=UtT5DK9Njbk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×